Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

bu oyunun yaşımı olur hocam inat etme gel kapısalım:D Yemin ediyorum tek basıma bi halt anlamadıgım icin hayatımda ilk defa orjinal oyun aldım online yapabilmek icin hamachi üzerinden oynuoduk arkadaslarlada cok sıkıntılar oluyodu şimdi öle biseyde yok balına taktigine takımına guveneni bekliyorum

Yok yaştan da değil aslında ama dedim ya heyecanımı kaybettim. Herşeyden önemlisi evlendik barklandık, tez yazıyoruz Murat ayıp olur yahu:) Yoksa içimden gidiyor. ama ben onarsam asla büyük takım almam..Top liglerde başlamam:)

Yok yaştan da değil aslında ama dedim ya heyecanımı kaybettim. Herşeyden önemlisi evlendik barklandık, tez yazıyoruz Murat ayıp olur yahu:) Yoksa içimden gidiyor. ama ben onarsam asla büyük takım almam..Top liglerde başlamam:)

Ooo sen akmıssın hocam yürümüş gitmisin:) Ama tanıdıgım biri var 45 yasında gecen sene online atmıstık dayım olur kendisi avukat:asd: icimizdeki en buyuk fanteziyi tatmin ediyoruz böyle imkan olsada nihat dogan gibi hocalık yapsak genelde tek oynadııgmda işsiz baslar cl dünya avrupa kupasını alana kadar oynarım baya tatmin eder beni

Hafta sonları ve hafta içi sadece saat 5'den sonra online olarak oynamak için uygun arkadaş varsa oynayabiliriz :yenieek:

Ben oyunu orijinal almayı düşünüyorum ama tek kurulum gibi birşeyden bahsediliyor? Orijinal aldığım da sadece tek kurulum mu yapabiliyoruz?

Ne zaman çıkar tahminen ?

Bilmiyorum.Ama en fazla 1 hafta içinde çıkar tahminen.

Ben oyunu orijinal almayı düşünüyorum ama tek kurulum gibi birşeyden bahsediliyor? Orijinal aldığım da sadece tek kurulum mu yapabiliyoruz?

Ben hiç orijinal almadım.Ama duyduklarıma göre birden fazla kurulum yapabiliyorsun.

Cevaplar için teşekkürler. Bilgisayarımı yakın bir zamanda değiştirmeyi düşünüyorum da şimdi eskisine kurup yenisine kuramazsam kötü olur :)

Oyun Steam oyunu değil mi bunun anlamı oyunu Steam'e bir kere tanıttığın zaman artık başka bir kuruluma ihtiyaç duymazsın mesela buradaki bilgisayarıma Steam kurulumu yaptım ve oyunu tanıttım.Daha sonra herhangi bir bilgisayardan Steam hesabıma girdiğim zaman oyunu indirip istediğim yerden oynayabilirim.Steam'in mantığı da budur diye biliyorum yani oyunu bilgisayara kurmuyoruz Steam'e kurup oradan oynuyoruz o yüzden kurulum derdi yok.

ya patch gelsede şu her maç kırmızı kart ve penaltı olayını bi çözseler.

1 tane maç kırmızı kartsız yada penaltısız geçmezmi ya...

Yeni patch çıkmış. Steam üzerinden yükleniyormuş.. Crack da çıkar inşallah bir iki güne...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt