Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 423 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ulan feyenoord takımı kampa çıkarmış 5-6 kişiyi almamışlar kampa, imzayı atar atmaz kapıma dayandılar beni niye kamp kadrosuna almadınız diye sanki ben vardım kampa çıkarken takımda. deli oldum takım birbirine girdi şimdi herkes mutsuz :puhaha:

evet CL elemelerine çıktık, kulüpteki ilk maçımdı. personelleri vs ayarladım her şeyi hallettim kaos sürüyodu takımdaki bi kaç it hemen arkamdan iş çevirmeye başladı üstte yazdıgım gibi AMA;
Adsız.jpg

7 olunca takımı geri çektim 8 olmasın diye

olm takım efsane oynuyo johan cruifj schaal'ı da ajaxı fena tokatlayarak aldık ben de şaşırıyorum izlerken ama hiç affetmiyo akmanuslar
Adsız.jpg

evet feyenoord günlerimiz devam ediyo...
inanılmaz bi şekilde iyi oynuyor takım fena giriş yaptım lige, amsterdamda adımızı karalama kampanyaları bile yaptılar Türk'üm diye ama sıra onlara da gelecek
Xian Emmers ... interden kiraladık ama 100 yılın vurgununu yaptım elemanın opsiyonu 2.5m :D mal inter...
kırmızı içindekileri ben yaptım diğerleri ben gelmeden yapılmıştı. giden lavuklar da yukarıda bi yerde anlattım gelir gelmez benle papaz olmaya calısan bir avuç hergele ;)

CL elemelerinde önce slovan libereci sonra da BENFİCAyı eledim ama en son Rizeyi toplamda 2-0 ile eleyen Salzburg geldi ve iki maçta da beni 2-1 yenerek eledi. uefadayız
orkunu çok iyi oynatıyorum merkezde emmers ile... kadroyu genç tutup 1-2 tecrübeli morukla destekliyorum
terim konuyu görse keşke :):)
fiyenürjd.jpg
2222.jpg
3333.jpg

evet feyenoord günlerimiz devam ediyo...
inanılmaz bi şekilde iyi oynuyor takım fena giriş yaptım lige, amsterdamda adımızı karalama kampanyaları bile yaptılar Türk'üm diye ama sıra onlara da gelecek
Xian Emmers ... interden kiraladık ama 100 yılın vurgununu yaptım elemanın opsiyonu 2.5m :D mal inter...
kırmızı içindekileri ben yaptım diğerleri ben gelmeden yapılmıştı. giden lavuklar da yukarıda bi yerde anlattım gelir gelmez benle papaz olmaya calısan bir avuç hergele ;)

CL elemelerinde önce slovan libereci sonra da BENFİCAyı eledim ama en son Rizeyi toplamda 2-0 ile eleyen Salzburg geldi ve iki maçta da beni 2-1 yenerek eledi. uefadayız
orkunu çok iyi oynatıyorum merkezde emmers ile... kadroyu genç tutup 1-2 tecrübeli morukla destekliyorum
terim konuyu görse keşke :):)
Ekli dosyayı görüntüle 84511
Ekli dosyayı görüntüle 84514
Ekli dosyayı görüntüle 84515

Benfica'yi eleyip Salzburg'a mi elendin dengesiz

terim hocamın transferlere gel :D :D KURUTTU KASAYI KRAL ama lideriz
Adsız.jpg

RİZEye kurup bıraktıgım takım... allahın belaları pal dardai'yi getirmişler küme düşüyolar :D :D o takımla devam etsem ligi alırdım adamlar düşüyo

2.jpg
3.jpg

sen bittin kocum, futbol hayatını bitirecem senin
(lavuk ilk maçlarda iyi oynadı sonra yanıma geldi büyük takıma gidecem diye ben de gözüm görmesin seni çık odadan dedim kapıyı kapat çıkarken... ondan sona 1-2 maç iyi oynadı saldı şimdi kulübe gelmemiş... O KENDİ BİLİR...)
Adsız.jpg
Adsız.jpg
:puhaha: sen görecen adam yönetimini :D

ADAM GİBİ ADAM : JENS TOORNSTRA ...
takımın 2. kaptanı idi, ilk kaptanı berghuis kulübe gelmeyince yukarıda gördüünüz gibi kaptanlıını aldım. geldi diyo ki bana CEZA DA VERMELİSİNİZ HOCAM ... sinsilik yok burada takımı gözetme var, HELAL OLSUN TOORNSTRA zaten prof topcuydun reelde şimdi iyice gözüme girdin eger uzun süre burada kalırsam asistanım olacan koçum
fizikli toornstra...
Adsız.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt