Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 424 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendisi super mod dur.. Minimum 15 gun myc yeme ihtimali olmasi hasebiyle susma hakkimi kullaniyorum

5efb19ad18c7732890374d69

ADAM GİBİ ADAM : JENS TOORNSTRA ...
takımın 2. kaptanı idi, ilk kaptanı berghuis kulübe gelmeyince yukarıda gördüünüz gibi kaptanlıını aldım. geldi diyo ki bana CEZA DA VERMELİSİNİZ HOCAM ... sinsilik yok burada takımı gözetme var, HELAL OLSUN TOORNSTRA zaten prof topcuydun reelde şimdi iyice gözüme girdin eger uzun süre burada kalırsam asistanım olacan koçum
fizikli toornstra...
Ekli dosyayı görüntüle 84582
AYNEN ÖYLE İŞİNE BAK KOÇUM:asd:
Adsız.jpg

CSKA ile 3 senede 3 lig falan aldım. adımız lazio ile anılmaya baslamıs ki italyada taraftarı oldugum takımdır. ama 1 sene daha kalmayı düşünüyourm. cskada lucescu sistemi kurdum genc latinlerle güzel oynuyoruz
ssss.jpg

leipzigle bundesliganın sefiri oldum ama bu oyunda transfer yapamıyorum bi türlü
sağa sola gözlemci salıyorum yok abi bulamıyorum adam. 2 ay sağ bek bulamadım adam akıllı. bunun taktiği var mı ya da herkes program mı kullanıyor scouting için?

Bunun mobile'ını oynayanlar var mı? Şöyle TV karşısında koltuğa uzanıp, bir yandan tv izleyip, bir yandan da menejerlik kariyerimi devam ettirmek istiyorum da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt