Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 449 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bi türlü messiyi getirememiştim lewa'yı getirmiştim taraftar için :p o da baya iyi oynamıstı ama

Geçmiş senelerde Ronaldo ve Messi için uğraşıp alamamıştım. Bu sene de Ronaldo olmadı, şansa Messi denk geldi. Şimdi Suarez emekli oluyorum deyince Lewa ile de anlaştım. İşin fantezisindeyim daha çok ama çift forvette yardımcı olarak kullanınca çok faydalı oluyorlar :D

Bu kadroyu nasıl kurdun aga bu kadar kısa sürede. Marcaoyu falan kaça sattın

İlk 3 sene zor. Oyuncu satsan bile maaş bütçesi alamıyorsun fazla. Sonrasında kolaylıyor ama. Sürekli şampiyonluk + CL'de gruplardan çıkıp tur atlamak vs. de itibar yükseltiyor. Gelmek istemeyen oyuncu sayısı çok azaldı.

Orijinal kadrodan yaptığım satışlar:

19/20 - Belhanda 10m, Linnes 8m, Feghouli 5m
20/21 - Maicon 5m, Marcao 25m, Muslera 5m
21/22 - Diagne 5m, Luyindama 30m

IMG_7707.jpg
2. Sezonum, Linnes, Omar, Diagne ve Belhanda satışları toplam 60m+ getirdi, Omar’ı Premier Lig’e 28m’ye sattım.

İlk sezon pek kimseyi almadım devreye kadar. Aleix Garcia bedavaya gelmişti şimdi 13,5m değeri var en iyi adamım o. Sezon sonu satarım muhtemelen CL’de vitrin yapacak. Devre arasıda Babelle Belhandayı satıp 2 orta saha alıp şampiyon olduk. Uefada yarı final yaptık.

Genç yetenek doldurdum 2. Sezon. Todibo ve Alena kiralık. Daha 14m bütçem var, ama maaş limiti zorladığı için harcayamadım. Sezon sonu ffp bitiyor bakalım ne olacak.

bu oyunda forvetlere nasıl gol attırıyorsunuz???

Bireysel antrenmanlara yükleniyorum ben. Hızlı ama bitiriciliği zayıf olana kaleciyi çalımla, bitiriciliği ve tekniği iyi olana plase vur gibi. Mental özellikleri düşükse yine sıkıntı yaşayabiliyorlar ama.

+ hem bitiriciliği hem atletik özellikleri üst düzey olmayanlara da kaleye aban diyorum tutarsa en azından gol şansını arttırır düşüncesiyle :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt