Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla bende cok yuksek satislar yapiyorum ama oyunculari alirken de cok para veriyorum ya.biraz potansiyelli topculara deli para istiyor kulüpler

Kesin iş yapar diyorsan garanti ücret haricinde 50 maç oynarsa + ciddi bir rakam daha koy üstüne, 1 sezon tepe tepe kullan, parlat ve sat.

Kalsın diyorsanda 1,5 sezon sonra bütçenden yer en kötü

Yedeğede büyük kulüplerden topçu kiralıyorum hem kaliteli oluyorlar hemde yedekte mutsuz olsalar fazla takmıyorum geçici oldukları için. Gerçi rotasyonda her türlü süre alıyorlar.

Gsmizle ilk 7 haftada 11 puan topladım acayip kötü gidiyordu aynı geçen sezonki takım gibiydi. Sonra oyun sistemini oturtunca 29.haftada 68 puanla liderliğe geldim. Buradan Seri ve Ahmed Kutucu kardeşime selamlar beni sırtlarında taşıyorlar resmen.

Kafam karıştı, açıkçası eski gönderilerine bakmadım da bu kadroyu nasıl oluşturdun? Çağlar Cengiz, Altay? Yanlış anlama hile yaptın diye yargılamıyorum hilenin kralını ben yaparım da kadro çok garibime gitti

Cengiz 3. sezonda, Çağlar 4. sezonda, Altay 6. sezonda aldım. Takımın başında 7. sezonum. Özellikle Milli takımın önemli oyuncularının hepsini takip listesinde tutup pusuda bekliyorum. Kulüpte mutsuz olunca, transfer listesine konunca falan çöküyorum. Daha az önce Merih'i de aldım Juve'den :D

İlk FM paylaşımım, çok fazla iddialı değilim oyunda. İlk sene bir nevi alışma dönemimdi. Sezonu 2.bitirdim, ŞL'de gruptan çıktım ama son 16'da MCity'e teslim oldum. Kupada yarı finalde elendim. 2.sezonumda Yerli oyuncular ile İngiltere'nin büyük takımlardan oyuncuları kiralayarak güzel bir harman oluşturdum. Sadece 6.25M bonservis ödedim. Listede yok ama GBirliği'nden Berat'ı bonus,taksit vs ile 15'e kapattık, gelecek sene takıma katılacak. İşte gelenler:

E,.pngabd.png

Bunlar da kiralık veya satılık yolladığım isimler. 21.5M bonservis kazandım.

ğ.PNGn.pngvv.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt