Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 452 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steam'da ücretsiz olduğu zaman bypass yaptım düne kadar oynuyordum. Epic'den orjinal oynayım nasıl olsa beleş dedim, demez olaydım. Epic sürümü indirdim kurdum dxgı_error diye bir hata veriyor baya uğraştım çözemedim. Bypass sürümünüde silmiştim aşırı çekiyor canım oynayamıyorum :mad:

hata bu: I receive a DXGI_ERROR_DEVICE error message

3.sezonumdayım. Artık iyice tecrübe kazandım. ŞL'de korkunç bir grup çektik: Barça,MCity,Napoli. İlk maçta Napoli'yi evimizde 2-0 yendik, ikinci maç rakip Barça,yer Nou Camp ve skor 1-5.

Artık kimseden korkumuz,çekincemiz yok. Hedef ŞL şampiyonluğu bu sene. Bu arada Barça'nın beğenmeyip kiralık listesine koyduğu Moussa Wauge ve Carles Perez ile yendim bunları. İnanılmaz bütçemiz yok ama ruh var.

ğ.PNG

PRİNCE USMAN adlı reisi daha önce paylaşmıştım.
adama teklif ettik kabul etmediler, sonra kırmış ortalıgı tutmayın beni gideceğim diye. transfer döneminin bitişine de 1-2 gün falan var. Takım arkadaşı Lainez basına demeç vermiş Usman için, transferin son günü gitmek erkekliğe sığmaz falan demiş ama BAKIN NE YAPTI KENDİSİ!!!

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

PRİNCE USMAN adlı reisi daha önce paylaşmıştım.
adama teklif ettik kabul etmediler, sonra kırmış ortalıgı tutmayın beni gideceğim diye. transfer döneminin bitişine de 1-2 gün falan var. Takım arkadaşı Lainez basına demeç vermiş Usman için, transferin son günü gitmek erkekliğe sığmaz falan demiş ama BAKIN NE YAPTI KENDİSİ!!!

Ekli dosyayı görüntüle 98816
Ekli dosyayı görüntüle 98817
Ekli dosyayı görüntüle 98818

Prince Usman:

sssarim.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt