Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 455 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben terim değilim cengiz akıllı ol ;)))
(babeli zorunlu satışla breste kitledim 1milyona, yönetim de daha fazla kazanabiliriz diye iptalledi transferi ben de siz karışmayacaksınız babele forma vermeyecegim verirsem şerefsizim dedim)
Screenshot_2.png

ULAN CENGİZ 5.88 milyon maaşı eşşekle verirsiniz adama!!
herifi sattırmadılar lan :D
Screenshot_2.png

20-153405-aderinsola-eseola.jpg

Oyunun başında bu arkadaşı 1.5 milyon euro'ya alıyorsunuz sonra arkanıza yaslanıp attığı 40 golü keyifle izliyorsunuz.

4. sezondayız bitecek yakında ilk sene 3. sonra 2. sonra da şamp oldum şimdi 2. ilerliyoruz atletico lider maç eksiğimi 3 pts ile tamamlarsam 2 puan kalıyor arada. clde çeyrek finalde liverpool çıktı karsıma şimdi chelseayı eledim.
şöyle bir mesaj düştü ki doğrudur bu sene sonunda ayrılmayı düşünüyorum. leş ekonomiyi, takımı simeone gibi toparlayıp valenciayı saygı gören bir takıma dönüştürdüMMMMM
ama teklifin gelmesini bekliyorum gelirse gideceğim ben başvuru yapmayacagım takımlara
Screenshot_1.png

ulan son haftalarda celta çelme taktı bize :mad:
yönetim sözleşme önerdi de erteledim onu. ayrılacagım. 106 milyonluk transfer bütçesi ve iyi bi takım bırakıyorum kim gelirse artık
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

EVLAT altyapının ürünü valencia bek çıkarmakla meşhurdur zatyy
Screenshot_5.png

ulan son haftalarda celta çelme taktı bize :mad:
yönetim sözleşme önerdi de erteledim onu. ayrılacagım. 106 milyonluk transfer bütçesi ve iyi bi takım bırakıyorum kim gelirse artık
Ekli dosyayı görüntüle 99878
Ekli dosyayı görüntüle 99877
Ekli dosyayı görüntüle 99879
Ekli dosyayı görüntüle 99881

EVLAT altyapının ürünü valencia bek çıkarmakla meşhurdur zatyy
Ekli dosyayı görüntüle 99880
Üstad bu temayı nereden bulabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt