Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 457 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayadır paylaşım yapmamışım. Real'de 1 sezonu doldurmadan istifa ettim. Sinirimi bozdu, bir türlü düzeni oturtamadım. Sonrasında boşa çıkınca City ile anlaştım. İtalya ile üst üste iki turnuva kazandıktan sonra istifa edip İspanya'nın başına geçtim. Yavaş yavaş baymaya başladı artık oyun :D

Oyun_ _Galatasaray__ Dünya Çapında.png

Onat Can Sağıroğlu_ Profil-2.png

Manchester City_ Profil.png

Bu da Galatasaray'ın son hali. Mourinho PSG'den ayrılıp da geldi :D

Galatasaray A.Ş._ Profil.png

uzun soluklu yaparsan keyifli ve zor kariyer olur rtaş ben de severim panayı

6 saatte ilk normal sezon bitti olympiakosun ardindan ikinci bitirdim, Yonetim serefsizlik yapti bu Panathinakos da hic para yok, beles oyuncu almaya calstik maksimum 9k verebiliyorum haftalik. Devre arasi Macheda'yi sattim 2,5 milyon euroya, serefsiz yonetim hic kullandirmadi o parayi, gitti forvet. Tek forvet ile sampiyonluk playoffuna katilacam. eve gidince atarim, yetenekli yunanlari var Bouzoukis cok iyi

6 saatte ilk normal sezon bitti olympiakosun ardindan ikinci bitirdim, Yonetim serefsizlik yapti bu Panathinakos da hic para yok, beles oyuncu almaya calstik maksimum 9k verebiliyorum haftalik. Devre arasi Macheda'yi sattim 2,5 milyon euroya, serefsizim yonetim hic kullandirmadi o parayi, gitti forvet. Tek forvet ile sampiyonluk playoffuna katilacam. eve gidince atarim, yetenekli yunanlari var Bouzoukis cok iyi
fena batıklarda ya pana, yonetim lig icin samp beklemedigi surece idare et oyle bence zaten 2-3 sezon sonra ligi alacak takim ve kadro uyumunu yakalarsin

sene 2024, saat sabahın 9u telefonum çaldı sportif direktör aradı hocam acil bi durum var dedi!!!
besiktas belhandayla ilgileniyodu şu haberi görünce hemen araya girdim
Screenshot_3.png
belhandayı ayarttım sonra iptal ettim transferi. Galatasaray'ımızda kaldı kral:zerkan:
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt