Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sarmıyor oyun bu aralar ya. Bi ManUtd kariyerim vardı sene 2035 civarlarında. Onda da regenleri falan kasıyorum, onun harici yeni bi kariyer açınca hazırlık dönemi bile bitmeden sıkıyor
Uzun süreli solo kariyer yaptığın zaman tekrar yeni bir şeye başlayasın gelmiyor. Çünkü her şeyi almışsın, başarmışsın yeni takımla başladığın zaman yine aynı rotadan ilerliyorsun o yüzden pek sarmıyor. Anca online olacak ki oyundan zevk alabilesin..

Uzun süreli solo kariyer yaptığın zaman tekrar yeni bir şeye başlayasın gelmiyor. Çünkü her şeyi almışsın, başarmışsın yeni takımla başladığın zaman yine aynı rotadan ilerliyorsun o yüzden pek sarmıyor. Anca online olacak ki oyundan zevk alabilesin..
malesef öyle, benim hiç şaşmaz fix bi ManUtd kariyerim olur her seride, niyeyse son 2 fm serisinde bu ManUtd kariyeri harici diğer kariyerlerden hiç uzun süreli keyif alamadım. yapay zekayı biraz geliştirseler güzel olurdu. rekabet, başarılı gecen 1-2 sezonun ardından bitiyor malesef.

Journeyman kariyeri falan sarar ama yeni kariyere başla butonuna basasım gelmiyor hiç.

alt seviye liglerden başlayın yavaş yavaş yükselin gerçekçi olsun teklif olsa bile birden top kulüplere gitmeyin
Swindon ve Wrexham kariyerleri yaptım FM22 ilk çıktığı zamanlar 3-5 sezondan sonrası gelmedi. Bu bi bende mi böyle bilemedim ama FM19 veya 20 tam emin değilim nerdeyse tüm Avrupa ülkelerinde kariyer açıp 2-3 hafta sıkılmadan takılıyordum. Son 2 seri gayet iyi olmasına rağmen o zevki alamadım.

ligi 3. bitirdik şimdi sırada iki manu maçı iki kupa var

7i7664o.png

2018 yılına kadar ciddi manada liverpool sempatim vardı ama özellikle 2019 ile birlikte bu sempatim direkt nefrete dönüştü liver kdar kayrılan bir takım daha yok fm de.Ulan gol atarız ofsayt denir ,iyi oynarız alisonn 8,9 ile maçın adamı seçilir tek şut atan mane 90 na çakar .8,9 kaleci puanı nedir ya

Üst Alt