Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 453 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun başındaysan ve gelişmesi için sabrederim diyorsan sol kanada Pelayo Morilla. AMC de oynar. Zaten oyun kurucu kanat gibi oluyor. Sağ kanada Sebastian Villa alabilirsin. O daha pırpır kanat tarzı. Bende fener almıştı, adam ligde estirdi baya.
2.sezondayım morilla'ya sözleşme sunamadım istemedi manuya gitti
bana kanat oyuncusu lazım orta açacak pas atacak çizgiye inecek öyle

Oyun başındaysan ve gelişmesi için sabrederim diyorsan sol kanada Pelayo Morilla. AMC de oynar. Zaten oyun kurucu kanat gibi oluyor. Sağ kanada Sebastian Villa alabilirsin. O daha pırpır kanat tarzı. Bende fener almıştı, adam ligde estirdi baya.
pelayoyu valenciaya alacaktim son anda gustavo assuncaoyu aldim bi tik geride oynuyo diye. ispanyollasma hamlemiz baslayacak szoboszlaiyi satip bunu alacagim

2.sezondayım morilla'ya sözleşme sunamadım istemedi manuya gitti
bana kanat oyuncusu lazım orta açacak pas atacak çizgiye inecek öyle

İlk sezonlar kiralık ya da transfer listesine konanlara yürümüştüm hep. Sisto var mesela, öyle aldım. İki kanatta da oynar. Bam güm vurur güzel goller de atar. Eğer denk gelirsen onu alabilirsin. Vignato var yine şartlar uyarsa. Ters ayaklı kanat kullanıyorsan Trabzon'dan Abduş'u alabilirsin. Türk oyuncuları daha ucuza bırakıyorlar.

FM'de 2021 yazında İlkay'ı GS'ye %50 maaşını ödeyip 1 seneliğine kiraladım ve tarihimizin en iyi transferi olablir. 4.5 yıldızlı, lig ortalaması 7.82, şampiyonlar ligi ortalaması 7.56.

Yanında da genç Berat Özdemir oynuyor. Yerli kuralı takılmaması da bir başka güzellik. Galatasaray kariyeri alanlar mutlaka 2.sezondan sonra kiralamayı falan denesin. Keşke satın alabilsem, en azından 2 sene daha oynasa.

FM'de 2021 yazında İlkay'ı GS'ye %50 maaşını ödeyip 1 seneliğine kiraladım ve tarihimizin en iyi transferi olablir. 4.5 yıldızlı, lig ortalaması 7.82, şampiyonlar ligi ortalaması 7.56.

Yanında da genç Berat Özdemir oynuyor. Yerli kuralı takılmaması da bir başka güzellik. Galatasaray kariyeri alanlar mutlaka 2.sezondan sonra kiralamayı falan denesin. Keşke satın alabilsem, en azından 2 sene daha oynasa.
evet alabiliyorsun
hakan'ı da kiralamıştım bir kariyerimde

Galatasaray efsanesi olarak kulüpten ayrılıp Real'in başına geçtim. 16/17'den beri şampiyonlukları yok. Barca ile Atletico tokat manyağı yapmış. Buna bir dur diyelim :D

Onat Can Sağıroğlu_ Gelen Kutusu-10.png

R. Madrid_ Profil.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt