Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Reyes'in lakabı İNCİ'ymis :lol:

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Forlan,Drogba kadar iyi bir futbolcu değil,ama Drogba kadar saygı duyulan bir isim.Şu adama sıradan gözüyle bakmayın,Worldclass futbolcu Forlan.

transferleri beğenmeyenler var , sadece bi yerlerimle gülüyorum onlara ;)

Negatifliğim sadece şu maliyet ve Ujfalusi hakkında.Forlanda hiç sıkıntı olmaz. Geçen seneye bakma DK da yarı finale gidip üstüne senede 50 maçlık sezona hazırlanmak 30 üstü bir futbolcu için zor. Bizde epi topu 34 maç oynayacak. Reyeste yaş sıkıntısı olmadığı için sadece sezon içi istikrar sorunu var. Servet + Ujfalusi olmaz olmayacağını Neille gördük tek derdim odur. Solbek'e yabancı alınmayacaksa bize yakışır bir türk bulmamız çıkarmamız şart. Fatih hocadan en büyük beklentim bu sene altyapıdan bir türkü takıma kazandırması.

Bence stoper alınacak. Yerli olur, yabancı olur bilmem. Ujfalusi, hem stoper hem sağbek olduğu için alındı kanımca.

Şunu hep söyledim. FT statik ve tek bölgelik oyuncuları sevmiyor. 1 oyuncu artık günümüzde en az 2-3 bölgede oynamalı mantığı futbolda yaygınlaştı kaleci dışında malum:) FT de bunu benimsemiş. Transferler de hep bu yönde ve açıklamalarda. Ceyhun : Hem defansif orta saha hemde stoper, Selçuk hem merkez orta saha hem defansif hemde kısmen ofansif ortasaha. Elmander hem sağ açık hem 2.forvet hemde forvet. Hatta (ben görmedim bilmiyorum!) 10numara pozisyonunda(ikinci forvetin ortasahaya yakın versiyonu) oynayabiliyor. Ujfalusi buraya yazıyorum !!! Eğer farklı bir sıkıntı olmazsa (psikoloji-uyumsuzluk gibi..) en iyi transferimiz olur. Çok sert gayet süratli ve istikrarlı bir oyuncu ayrıca tecrübesi çok çok iyi.

Reyes, takım oyunu ile gözlemlenebilecek bir isim. UEFA'yı aldıkları sezon ve öncesi çok iyiydi misal. Bize karşı olayı koparan adamlardan biri idi. 2 maçta da.1n de gol attı diğerinde asist yaptı. Simao bile Reyes'in yanında daha düz kalıyor. Zekası + kaleyi bulan şutları ayrıca dikine oynaması en büyük özelliği. Yine o da 3 ayrı bölgede oynayabiliyor. 2.forvet, kanatlar(sağ kanat-sol kanat) ve 10numara.

Forlan, kızmayın lütfen:) ama PES'te aldığım 2 takımdan biridir. A.Madrid. O yüzden ayrı severim Forlan'ı. Lakin bu sene form düşüşü yaşadı. Senin söyleidğini gözardı etmişim. Doğrusun, DK sonrası klasik düşüş olabilir ya da takımın genel düşüşü sebeb olmuş olabilir. Forlan, "ansızın" çektiği şutlar, pas yeteneği ve golü koklama özelliği ile Klose + Villa karışımı bir isim. Tecrübesi oturmuş, zeki bir isim. O da 2 tip oyuncu. Tek forvet ve ikinci forvet. Ama tek handikapımız, bize gelmesi onu "tatil" moduna sokabilir. Çünkü diğer 2 isme göre yıldız bir oyuncudur. Forlan "dünya yıldızı" bir oyuncudur. İnkar eden çarpılır. Kariyeri biraz daha dolu olsa(Ş.Ligi Şampiyonluğu gibi...) , en önemli isim olurdu forvet olarak TR'ye gelmiş.

Madrid'le anlastık tamam ama Forlan ile biraz zor anlaısırız

Ujfalusi yorumlanıyor Nontv'de. OFansif yönü mercek altında. En büyük artısı o olacak.

Reyes kabul edilebilir. Ujfalusi gerekirse yedek bekler, maliyeti oldukca düsüktür zira. Asıl berbat olan Forlan transferi. Di Vaio'yu alsalardı bari.

forlan'ı beğenmiyorlar lan şaka gibi :D

Forlan şuanda İspanya'da bile değil. Nasıl başlanmış görüşmelere, çok saçma.

NTVspor'la Galatasaray taraftarı çok dalga geçtiğinde onlarda dalga geçmek için yayınlamış olabilir.

kulüp resmi siteden açıkladı görüşmeler sürdüğünü ?

Forlan'i begenmeyip, Di Vaio alsalardi diyen oldu ya, artik sözün bittigi yerdeyim.

Ben Forlanı Manudayken bir çok maçta izlemiş,nefret etmiştim.

O zamanlardan beri hiç sevmem,gerçekten hiç sevmem.

Ama forlan bu be.Geçen yaz daha inanılmaz işler yaptı.

Fatih hoca onu serbest oynatıcaktır.İnanılmaz goller izliyicez bu kesin.

forlanı beğenmeyeni Allah çarpar kimi bekliyoduz robinhomu ibo mu

Üst Alt