Forma Tasarımları | Faruk Yavuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Tasarımları | Faruk Yavuz

Cevap: BrownGreenOrange Forma ve Store Ürünü Tasarımları

Teşekkür ederim,yorumlar ve beğeniler için.

yRWS7.png

73Sjs.png

BEkKC.png

RMREF.png

NwJiF.png

THXcE.png

Ben de böyle çok resimli tişört gönderiyordum. Nurettin Kantarelli fotoğraf ve ya vektörlerin büyük problem yarattığını söylemişti. :) Lakin biraz daha uğraşılsa şu fatih terimin tişörtleri müthiş olur. Ellerine sağlık.

Ben de böyle çok resimli tişört gönderiyordum. Nurettin Kantarelli fotoğraf ve ya vektörlerin büyük problem yarattığını söylemişti. :) Lakin biraz daha uğraşılsa şu fatih terimin tişörtleri müthiş olur. Ellerine sağlık.

Kötü olmuş o iş.

Ben pek anlamıyorum Photoshop'tan,normal bir silgi ile sildim o resmin kenarlarını.

Yorum için teşekkürler..

Yaklaşık bir haftadır bu tip çalışmalar yapmıyorum.

Çünkü yeni bir projem var. PES 2012 için geniş bir Galatasaray forma seti hazırlamaya karar verdim.

Bu sette yaklaşık 100 forma yapmayı planlıyorum. Parçalısı,çubuklusu,beyazı,siyahı,sarısı,kırmızısı kısacası birçok forma çeşidim olacak. Formalara farklı şort-çorap kombinasyonları ve yazı tipleri de ekleyeceğim. 5-10 tane de kaleci forması yapmayı düşünüyorum.

Olabildiğince hızlı yapmaya çalışacağım. Şu ana kadar birkaç tane forma yaptım ama sadece forma hakkında çalışmadım. Fontları,numaraları vb. hazırladım.

Bu da küçük bir tanıtım resmi...

427427427.png

Yaklaşık yarım saattir öylesine bir şeyler yapıyorum,sonuç bu,ama ben beğenmedim :)

5424723473473.png

7725874237432.png

Üst Alt