Forma Tasarımları | Faruk Yavuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Tasarımları | Faruk Yavuz

Yorumlarınız için çok teşekkürler...

KÜKREYEREK TİTRETECEĞİZ AVRUPA'YI!

LdENOz.png

işte şu çizgileri bile akıl edemeyecek yöneticilerimiz var bizim.lotto nun buz mavisi forması vardı bir ara.şu an çıkardıkları beyaz formanın farkı yok ondan

Yanlış anlama ama o üçlü set içinde parçalı hariç beğenmedim. Parçalıda da yıldızlar hiç olmamış.

Forma olayını çok büyütüyorsunuz bence. Garip çizgilere falan gerek yok formada.

Bugnü dünyanın en iyi takımlarının formaları bile sadedir genelde.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Her türlü yoruma açığım.

Ancak, sade veya dümdüz formaları herkes yapabilir, herkesin aklına gelebilir.

Başlıkta yazdığı gibi bunlar birer tasarım. Yani yeni fikirler oluşturmak amacıyla yapılıyor. Kimi zaman küçük, kimi zaman daha büyük ayrıntılarla. Bazen alternatif renkler, logolarla vs.

Kaldı ki ben profesyonel değilim. Zaman geçirmek amaçlı yapıyorum.

Formanın fikir babası:

camisetas_Sevilla_2013_2014_segunda_equipacion.jpg

Kendisi:

RE9Raj.png

Şort çorap çok iyi olmadı kabul ediyorum.

Formalari hangi programla yapiyorsun?

Bana basit ama iyi bir program onerebilir misin?

Internette hazir forma kaliplari bulabilir miyim?

Sadece Photoshop kullanıyorum. Ama paintten de çok iyi işler çıkaranlar var. İnternette birçok forma kalıbı mevcut, küçük bir araştırmayla bulabilirsiniz. Sorunlarınız olursa yardımcı olabilirim .

Faruk kardeşim ellerine sağlık. Hepsi birbirinden güzel. Emek işi. Ellerin dert görmesin.

Bu arada @Gökay C. Yildiz kardeşim; Google'da " Jersey design templates" gibi ifadelerle aratırsan bir çok şablona ulaşabilirsin. ;)

Üst Alt