Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17 - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma - Tişört Tasarımları | AhmetGS17

Nihayet kalıbı bitirdim sayılır. Ve hemen away (siyah) formayı hazırladım.

gs-away-013.jpg

Son düzenleme:
Eyvallah.Beğendiğinize sevindim. İnşallah daha iyileri de gelecek. Kalıp bitti. Bu kalıpla aklımdaki tasarımları daha iyi yapacağım inşallah. :hat:

Hardal sarısıydı galiba, bir şort almıştım abi, o renkte sarı ana renkte bir forma çıkarsalar tatlı bir kırmızıyla o kadar hoş kombin edilirki anlatamam. Birde gri formanın grisi çok açık gri olmuş sanki. Beğenemedim. Sarı forma üzerindeki ince şeritler gri olsa nasıl olurdu diye de düşündüm sesli bir şekilde :)

Hardal sarısıydı galiba, bir şort almıştım abi, o renkte sarı ana renkte bir forma çıkarsalar tatlı bir kırmızıyla o kadar hoş kombin edilirki anlatamam. Birde gri formanın grisi çok açık gri olmuş sanki. Beğenemedim. Sarı forma üzerindeki ince şeritler gri olsa nasıl olurdu diye de düşündüm sesli bir şekilde :)

Aslında benim kullandığım renk kartelasında çok gri var. Özellikle bu tonu away olur düşüncesiyle tercih ettim. Bence away her zaman açık ton olmalı şahsi fikrim elbette.
Yani siyahtan away olmaz. Tabi takımın ana renkleri açık değilse.

Mesela ben bu kartelayı kullanıyorum. Kendim hazırladım bu kartelayı. Tasarımlarımda renk standardını oluşturmak için böyle bir uygulamam oldu.

renk-kartelasi-2.png

Üst Alt