Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez - Sayfa 414 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Formula 1 Takip Başlığı | Verstappen 136-101 Perez

Hangi Takımı Destekliyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
ilk defa yarış izledim. keyifli imiş. takip edeceğim.

edit: bir sonraki sene takım seçerim.(Schumacher zamanında Mclaren severdim sadece o hoşuma gittiği için - izlemem etmem)

ama sanki YAYIN olarak 3 4 saniye geriden izleniyor çünkü milisaniyede o görseller ayarlanmıyordur sanmıyorum. arada Batle for 5th gibi şeyler oluyor ya - onlar olmuş bitmiş oluyor aslında dünya izlerken sanki.

şişe kamerası çok ters iş ama he ... elalemin suratına suratına fışkırtma aksiyonunu televize etmek sakıncalı :D

bu arada ÇOK ESKİDEN bizim ülkede pist falan yapıldığında GS arabası falan yok muydu saçma bir klasmanda - öyle br gaza gelinmemiş miydi ülkede?

GKjHEFTW0AA6r1p

GKi_945XYAAVHYC

Japonya için daha geçen dedim Redbull favori olması kadar doğal bir şey yok gerçekçi hedef Verstappen'in yarışı kazandığı senaryoda 2-3-4 bunlardan 2'sini kapatmak olur eğer ön bölge karışırsa fırsat yaratabiliriz.

Bu seneki araç sıralamalardan çok yarış temposunda ön plana çıkıyor yarın yine podyumda olabiliriz dayanıklılık sorunları, stratejiler, güvenlik aracı belirleyici olur uzun bir yarış olacak.

Genel haberlere baktığımda araç setup konusunda sıralama turlarının feda edildiği yarış ayarları üzerine yoğunlaşıldığı söylenmiş geçen sene pole kazanıp her seferinde arkalara düşüyorduk böylesi daha iyi olacaktır yarış tempomuz güçlü olduğu sürece bir yolunu buluruz.
Yarışı sabah izlemedim ama baştan sonra tamamını tekrar izledim zaten Redbull'un en ağır favori olduğu pistlerden birisi burasıydı 3-4'ü almak gayet olumlu oldu.

Leclerc'in Medium lastikle uzun turlardaki istikrarı inanılmaz iyiydi neredeyse Norris yeni lastik takmasına rağmen yetişemedi bile aracın net olarak potansiyeli olduğunu gösteriyor buraya güncelleme gelmedi Imola ve Miami için planlanıyordur diye düşünüyorum.

Sonraki yarış Çin orada da Ferrari ile Redbull arasında çok fark olmayacaktır açıkçası 1-3'ncü sektörlerde Ferrari çok güçlü olacak bekleyip görelim.

Güncellemeleri bekleme vakti Leclerc'in 8. sıradan başladığı yarışta Redbull'un ağır favori olduğu pistte bu kadar iyi derece yakalıyorsa güncellemeleri bekleyelim asıl heyecan o zaman başlar.
GKjwKZMWgAARij4

2 hafta sonra Çin'de yarış olacak covid nedeniyle bayadır yapılamıyordu tekrardan takvime geri döndü hem yavaş virajlar hem uzun düzlükler var muhtemelen DRS ile 3. sektörde çok fazla geçiş göreceğiz güzel yarış olacak.

Japonya'nın aksine burada Ferrari güçlü olacaktır.

GKkUSrGbIAAviuW

Üst Alt