Fortnite - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kisinin ise ayirmasi beklenen zaman daha az

Ayrica sosyal hayatinda zorunluluklari da yok gibi
kismen dogru knk fakat bu bizi bos insan mi yapar yav.
batida yasadigimi bilmiyordur arkadas ama yinede yani turkiyede oyun oynayan bos insan mi olur - eve gelince isden veya okuldan sonra iki mac atmaz mi. priorities. turkiyeye bakincada ben cogu insani gecenin 2sine kadar kafede oturdugunu goruyorum

kismen dogru knk fakat bu bizi bos insan mi yapar yav.
batida yasadigimi bilmiyordur arkadas ama yinede yani turkiyede oyun oynayan bos insan mi olur - eve gelince isden veya okuldan sonra iki mac atmaz mi. priorities. turkiyeye bakincada ben cogu insani gecenin 2sine kadar kafede oturdugunu goruyorum

Bos yapar demek istemedim zaten, aksine olmasi gereken bu keza iste verimli olmak icin boylesi dengeli yasam daha dogru.

Ayrica tabii istese oynar yani ama Turkiye'de oyuna bakis cok farkli, zaman oldurme metodlari televizyon etrafinda donuyor daha cok.

Bos yapar demek istemedim zaten, aksine olmasi gereken bu keza iste verimli olmak icin boylesi dengeli yasam daha dogru.

Ayrica tabii istese oynar yani ama Turkiye'de oyuna bakis cok farkli, zaman oldurme metodlari televizyon etrafinda donuyor daha cok.
orasi oyle tabi olmasi gereken bu
o lafi zaten 'oyun oynayanlara' demisdim :D
yoksa 5 cocuklu baba 12'den 12'ye calisan herifden fortnite oynamiyor yazik demem yani
neyse bosver :b

loserfruit olsaydi izlerdim

DfhqBJVV4AAUVo-.jpg:large

izle ozaman :D

Üst Alt