Forum Dinozorları - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Dinozorları

[attachment=4827:s60-500x500.jpg]

Sitil sitil sitil boya sürerim doya doya , ayakkabınız için. Stil Boya

Reksan Reklam Sundu

Mikrofonlarımız Gaziantep'te.

Gaziantep Kamil Ocak Stadı'nda Gaziantepspor 1 Zeytinburnuspor 0. Sizlerle birlikte olmadığımız dakikalarda Kolibali'nin 27. dakikada attığı golle Gaziantepspor 1-0 önde oynuyor. Sağ kanattan gelişen atakta topla bulu....... (Ses kesilir)

Ankara'dayız. (Şiddetli bir sesle)

Evet Ankara'da Gençlerbirliği Kona'nın attığı golle Vanspor karşısında farkı ikiye çıkardı.

Diye gider..

Bazı statlardan sadece dakika ve skor alınırdı. En çok da oradaki spikerlere acırdım. Sen kalk onca yol kat et pırıl pırıl bir pazar günü. Evinden ailenden uzakta Vanspor-Erzurumspor maçına git. 90 dakika boyunca sana sadece dakika ve skor almak için bağlansınlar :)

Ekli dosyalar

• s60-500x500.jpg
    s60-500x500.jpg
    26.5 KB · Görüntüleme: 108
@Yiğit Can Kaplan @Ozan Tokgöz @Özgür Kızılaslan

Siz çorapları içiçe geçirip,küçük bir top şekline büründürüp ,sandalyeleri kale yaparak,ev içinde maç yaptınız mı hiç merak ettim ? Yoksa tek deli ben miydim ? :D

Abooov. Fenerli kardeşimle en büyük zevkimizdi. O Fenerli bir futbolcu ismi söyler topa vurur bende Galatasaraylı.

Öyle kıran kırana oynardıkki bazen topa pardon çoraba vurayım derken duvara geçirirdik ayağımızı :D

Az kalmış zaten Taner. An itibarıyla ara form konumundasın. Yavaş yavaş ısınmaya başlasan iyi olur. Başımızın üzerinde yerin var.:)

Sağol abim :)

Kaderde dinozor olmakta varmış, okul hayatını tamamlayamamış olsamda hala :D 90'larda başladık, 2020'lere doğru gidiyoruz anasını satayım. Hakikaten dinozor olmuşum ben haberim yok :D

Üst Alt