Forum Sinirlenme Duvarı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Sinirlenme Duvarı

Staj görüsmesi için uzak bir sehire gitmek zorundaydim.
Görüsme iyi geçmisti, hepimiz iyi anlasiyorduk bittiginde kendimi iyi hissederek eve geliyordum.

Bir kaç saat sonra beni kabul ettiklerini söylediler, fakat stajyerde yapacagim isler, benim okudugum okulda gördüklerimle pek ayni degildi (hukuk okuyorum, stajyerdeki isler de daha çok administrative isler), o yüzden yaninda ek is yapabilirmiyim diye sormustum, hayir dediler. Bende tamam oldu dedim teklifinizi kabul ediyorum dedim, kapattim telefonu.

3 dakika sonra geri aradilar, seni almayacagiz dediler. Neden sordugumda o soruyu sordugun için seni almak istemiyoruz dedi. Bu da beni sinir etti o kisiye sinirli bir sekilde konusmaya basladim, 5 dakika öyle geçti, sonunda ikimiz telefonu kapattik.

Pazartesi orayi tekrar arayacagim

Olum kendin etmissin kendin bulmussun :D

fjj57.gif

Ah yasin ah

Staj görüsmesi için uzak bir sehire gitmek zorundaydim.
Görüsme iyi geçmisti, hepimiz iyi anlasiyorduk bittiginde kendimi iyi hissederek eve geliyordum.

Bir kaç saat sonra beni kabul ettiklerini söylediler, fakat stajyerde yapacagim isler, benim okudugum okulda gördüklerimle pek ayni degildi (hukuk okuyorum, stajyerdeki isler de daha çok administrative isler), o yüzden yaninda ek is yapabilirmiyim diye sormustum, hayir dediler. Bende tamam oldu dedim teklifinizi kabul ediyorum dedim, kapattim telefonu.

3 dakika sonra geri aradilar, seni almayacagiz dediler. Neden sordugumda o soruyu sordugun için seni almak istemiyoruz dedi. Bu da beni sinir etti o kisiye sinirli bir sekilde konusmaya basladim, 5 dakika öyle geçti, sonunda ikimiz telefonu kapattik.

Pazartesi orayi tekrar arayacagim

what a load of shit
arayip kufur et, u feckin TW@s de

Dugunler beni irrite ediyor. Takim elbise giymek rezalet. Alismadik totota don durmaz agaHTC One cihazımdan gönderildi
Sen iyisi takim elbise giyme.Saclarini dikecen 1 metre 5 cm jole bol bol surecen.V yaka dar t-shirt giyecen ustune geyikli hirka pacalari dar bel kismi genis dizleri yirtik pantalon giyecen.Siyah uclari sivri kundura giy bak bakalim kizlar sana nasil hasta oluyor :D

Yasin olayı tamamen yanlış anladı bence. Forumdakileri sinirlendirmiyoruz bu başlıkta sinirlendiğimiz olayları anlatıyoruz.

Berat özünde iyi çocuk ama bazen aşırı ergenleşiyordu. Kısaca b.okunu çıkarmasa çok iyi ama kendine hakim olamıyor :D

Ben dayanamadim demin aradim herifleri, utanmadan bir de sorun sizden kaynaklaniyor demedi mi. Acayip sinirlendim, nerdeyse ana avrat sövecektim hiyara.

Bir de yarim saat telfonda bekletiyorlar ya sira gelene kadar. Simdi hirbo sorunu buldu herhalde, ama Internet hala gidip geliyor ara sira, 24 saat bakin bi nasil oluyor diye, yoksa yarin bir daha arayin dedi.

Bakalim insallah düzelir tamamen. Bu arada gecmis olsun Murhan.
Sağol abi.

Fritz Box'ta hız sabit görünüyor diyor ulan sorun olmasa ben seni niye arayım. Allah'ın belaları. Yeni Box gönderiyorlar şimdi, eğer yeni Wlan sorunu çözmezse açıp ağzıma geleni söyleyeceğim. Ben fazla beklemedim telefonda ama telefonlara bakanlar bi halt bilmiyor..

Üst Alt