forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz

Cevap: Forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz?

Niye gerçek ismimi kullanayım ki. İnterenete bile IP gizleyen program kullanarak giriyorum. Ben bir ajanım. :asd:

Yönetici arkadaş Haldun Üstünel mi yoksa :)

Yok Süleyman Demirel. :bgking1:

Evet, "baba" benim için daha doğru bir lakap olur. :)

Niye gerçek ismimi kullanayım ki. İnterenete bile IP gizleyen program kullanarak giriyorum. Ben bir ajanım. :asd:

Valla gerçekten öyleyse biz IP ni görüyoruz sen o programı Rcycle bin 'e şutla. :)

Şaka bir yana, buranın aile ortamının pekişmesi için nick kullanımı yasaklanmıştı. Gerçek adıyla kayıt olanlar bizden saklayacakları birşey olmadığını gösteren ve bizim de karşılığında güven duyabildiğimiz kişiler olmaktadır. Aksne karar veren üyelere de saygımız sonsuz tabi...

gerçek ismim zaten yaşarcem birleşik olarak Türkiye de tek ismimi seviyorum siteye güveniyorum kendi ismimi soyismimi kullanıyorum hatta yöneticilerden bilen bilir.......... ;)

Evet, "baba" benim için daha doğru bir lakap olur. :)

Valla gerçekten öyleyse biz IP ni görüyoruz sen o programı Rcycle bin 'e şutla. :)

Şaka bir yana, buranın aile ortamının pekişmesi için nick kullanımı yasaklanmıştı. Gerçek adıyla kayıt olanlar bizden saklayacakları birşey olmadığını gösteren ve bizim de karşılığında güven duyabildiğimiz kişiler olmaktadır. Aksne karar veren üyelere de saygımız sonsuz tabi...

Şaka amaçlı dedim Abdullah Bey. Bu anketin açılması biraz gereksiz olmuş bence. Ben de ironi yaptım.

evet adimi soyadima bagladim hatta bir urgan ile calan cirpan olmasin diye

İnternet o kadar güvenli bir yer ki, sadece ismimizi vermeyince tanınmıyoruz :eek:

Ben bi arkadaşımda bir program görmüştüm. Senin haberin olmadan Laptopun camerasını çalıştırıp karşı tarafın görüntülerini onun haberi olmadan çekiyordu. Ve dinliyorduda.

Günümüzde internet cafede bile suç işleyen birinin saatler içerisinde yakalanıyor oluşu zaten bu sahte isim olayının gereksizliğini gösteriyor.

Ama millete rezil olmayalım bi tanıyan çıkar diyorsanız, gidin Mr "Zıt Tamkarşıt" gibi veya "Hayri Cund" gibi isimler alın. Yönetici isterse GBTnize bile bakar azıcık işinden anlıyorsa :p

Ama millete rezil olmayalım bi tanıyan çıkar diyorsanız, gidin Mr "Zıt Tamkarşıt" gibi veya "Hayri Cund" gibi isimler alın. Yönetici isterse GBTnize bile bakar azıcık işinden anlıyorsa

Zıt , sanal karakterdir...

Ayrıca GBT nize bakıcak olsak , TC Kimlik no isteriz.

Ne yaptığımızı da biliyoruz , işimizi de biliyoruz.

Üst Alt