forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz

Cevap: Forumda gerçek isminizi mi kullanıyorsunuz?

Zıt , sanal karakterdir...

Ayrıca GBT nize bakıcak olsak , TC Kimlik no isteriz.

Ne yaptığımızı da biliyoruz , işimizi de biliyoruz.

Ben işinizi bilmiyorsunuz demedim ki :eek:

Biraz üzerine giderlerse ve bilgisayardan yeterince anlıyorlarsa ki anlıyorsunuz sitenin tasarımı falan gerçekten hoş, isterlerse GBTnize bile bakarlar dedim :eek:

Bunda alınacak birşey yok berk :) espirili bir yaklaşımdı ciddiye bu kadar alınacağını bilseydim evek kendi adımı kullanıyorum deyip geçerdim. Ama arkadaşlara uyarı mahiyetinde sanal alemde dikkatli olun olur olmaz her yere isim misim vermeyin tarzı birşeyler söyledim. Ama bunun GSCiMBOMla alakası yok. GSCİMBOM son derece güvenilir bir platform. Neyse..Biraz daha sakin diyorum Berk.. :2_thumbs_up_-_anima

Gerçek ismim ama bir göbek adım var Tongar diye evlere şenlik :D

İnternet o kadar güvenli bir yer ki, sadece ismimizi vermeyince tanınmıyoruz :eek:

Ben bi arkadaşımda bir program görmüştüm. Senin haberin olmadan Laptopun camerasını çalıştırıp karşı tarafın görüntülerini onun haberi olmadan çekiyordu. Ve dinliyorduda.

Günümüzde internet cafede bile suç işleyen birinin saatler içerisinde yakalanıyor oluşu zaten bu sahte isim olayının gereksizliğini gösteriyor.

Ama millete rezil olmayalım bi tanıyan çıkar diyorsanız, gidin Mr "Zıt Tamkarşıt" gibi veya "Hayri Cund" gibi isimler alın. Yönetici isterse GBTnize bile bakar azıcık işinden anlıyorsa :p

Hayri Cund isminin gerçek olmadığını bana kanıtlayabilir misin ?

1) Beni evimden aldiracak adam anasinin karnindan henuz dogmus degil.

2) Beni bizzat kendi evimden alacak adam henuz cenin bile degil.

3) Evime 50 metre yaklasip Hayri'nin ...... diyecek adam ise daha icad edilmedi.

4) Berk Kavak akilli olsun.

5) Olm niye tehditlerde bulunuyon?

6) Ayib degil mi?

7) UGRAS LA YIYOSA

8) Yok yok saka yaptim Berk usta saygilar

9) :eek:

10) LINCOLN.

Benim gerçek adım Okan John Çelik. :(

Tamam tamam, gerçek isim. :(

yurtdışından yazan üyelerimizin isminin başında sonunda veya ortasında neden yabancı bir isim oluyor hep merak etmişimdir:D

Üst Alt