Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

2 ay 16 gündür üyeyim 66 like almışım kötü performans galiba:sad007:

Bi arkadaş var garip garip şeyler yazıyor , herkes ona tapıyor sanırım like'ı fazladır . Küfür ediyor likelanıyor.

Ben başından beri karşıyım bu like işine şimdi daha da karşıyım. Kimse beğenmiyor benim yorumlarımı demek ki. :sad007:

Abi ne kadar gereksiz kompleksleriniz var ya. Sanki adam bütün mesajlarında küfür ediyor da onu beğeniyor millet. İnternet ortamı burası yani ne kadar farklı olursan o kadar ilgi çekersin ve beğenilirsin.

Bunu layklamayanın...

Tuttuğu takımın...

Sol kanadı...

Hakan Balta'ya...

Emanet olsun...

Amin...

Ecmain...

Emrett yahuu :ays:

Haha. :) Gerçi eskisi gibi daha çok forumda vakit geçirsem ve daha çok futbolla ilgilensem top 5'e girerdim de neyse. :p

Şaka maka bu like işini ciddiye alıp kendimi kasarak, popülist yorumlar yapacağıma hiç yapmayayım daha iyi. Eminim kimse bu şekilde çocukça bir çabanın içinde değildir.

Hayri'nin bu kadar beğenilmesi de yeni bir şey değildir, çocuk beğeniliyor işte; neden kıskanılıyor bu kadar anlam veremiyorum. Önceden sevilmediği iddia ediliyordu, like sistemi ile birlikte bunun yanlış bir yargı olduğu ortaya çıktı. Artık bırakalım bunları da biraz kendimize bakalım. Ciddiye alınacak bir çok şey varken, böyle çocukça oyunlar içerisinde olup, insanlarla uğraşmanın hiçbir anlamı yok.

İlgi çeksem işimi gücümü bırakır farklı dallarda oyalanırım ? Doğru birşey diyince size batan nekadar çok şey var ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt