Forumun Büyük Çoğunluğunun Futbola Bakış Açısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun Büyük Çoğunluğunun Futbola Bakış Açısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu iki adamdan ibarettir

Bu adamlara herhangi bir eleştiri getirelemez.Getirenler dışlanır

Türkleri övenler birer evlatçıdır

Olayın kısa özeti bu fakat daha detaylı pencereden bakalım ;

Sneijder dediğimiz adam örtülü olarak primlerle beraber yaklaşık 7-8 milyon avro kazanıyor.Bu adam taraftar için her zaman baş tacı.Hele ki 1-2 gol salladı mı dünyalar onlarındır.İsmi,cismi,ayakkabı bağlaması yeter ;))

Geldiği ilk yarım sezonla birlikte takımda kaldığı 3,5 senenin 1,5 senesi yani neredeyse yarısını kötü geçirmiştir

Bu kötü olduğu dönemlerde sistem oyuncusu olduğu vurgulanır.Aynı adamlar Muslera ve Sneijder'in takımı tek başına şampiyon yaptığını dahi iddia etmişlerdir (?)

Yine aynı adamlar diğer bütün oyuncuları para ve performans üzeri eleştiri yaparlar.Sanki dünyada herhangi bir oyuncu, takım oyunundan bağımsızmış gibi :DD

İş ahlaki derler,Türklere dem vururlar.Ütopik maaşı ile göbek büyüten Sneijder'e tek bir laf dahi çıkmaz

Bu oyuncuları baş tacı yapan taraftarlar,aynı şekilde Türk oyunculara hayatlarını zehir ediyorlar.Evlat diyerek ana bacı doğmamış çocuklarına kadar küfür ediyorlar

13/14 sezonundan beri Selçuk,Semih,Burak gibi kadromuzun başta yer alan Türk oyuncularının o sezondan beri içten güldüklerini pek göremedik

Neden ? Sorusu geliyor direk akıllara :)

Çünkü bu yabancıları baş tacı yapan adamlar Türk oyuncuları içlerindeki hırsı öldürdüler.Onları hata yapmaktan korkan birer bireye dönüştürdüler

İstediğin kadar para kazan toplumsal baskı bir noktadan sonra psikolojini bozar

Değişim olacaksa önce dönüp bir aynaya bakmalıyız

Son düzenleme:
Avatarım gerekli cevabı vermeye yeterlidir sanırım. Sneijderin bir dönem formsuz olması konusunda haklı olabilirsin de Muslera'ya laf ederken Allah'tan da mı korkmadın?

Büyük başarılar büyük oyuncularla olur. Formunda olan Burak, Selçuk her zaman destek gördü. Özellikle Semih yaptığı ciddi hatalara rağmen destek gördü. Şimdi Serdar Aziz geldi mesela. Benim başarı beklediğim ve destekleyeceğim diğer oyuncumuz. Buradaki kıstas yerli yabancı ayrımı değil. Sen çok farklı anlamışsın olayı.

adam gibi adam aydın

kusum-aydin-taninmaz-halde-kusum-aydin-tulay-cakir-nuran-sultan-silikon-1498330.jpg

Yollayın yollayın hiç çekinmeden Sneijderi,Muslerayı yollayın.Sizin gibi düşünenlerle aynı takımı tuttuğum için bile utanmaya başladım.Gidin köylerden 3-5 yeteneksiz çomar daha toplayın hatta.O çok sevdiğiniz yerlilerinizin ne olduğu daha 2 gün önce Euro16 da belli olmadı mı sayın futbol bilgisini sevdiğim.Sizin gibilere dursun özbek gibi vasıfsız başkan,sabri umut gibi topçular bile fazla valla hakettiğinizi buluyorsunuz olan bizim gibi taraftarlara oluyor.

Adam Musleraya bir sey dememis yav baska bir noktaya parmak basmis. Eger Musleraya laf sokma niyeti varsa uzulerek bildiriyorum ki like imi cekerim.

Her oyuncuda aynisi oluyor.

Alman´lar eskiden türkiyede taraftarlarin, yararindan cok zarari oldugunu yazardi Türkiye´de. Bunu kabullenmedigim icin "Best fans in the world" sacmaligi ile "koyunlastirilmis" bir birey oldugumu su son 3-4 senede fark ettim. Negatiflerini bilirdim de, iyi olanlari bukadar silip süpürdügünü zannetmezdim.

Eskiden evden cikamazdin, kötü sonuclar olunca. Ama hic degilse, evinde oturma gibi bir tercihin olabiliyordu. Sosyal medyanin sigara gibi bir bagimlilik oldugunu, heralde burada kimseye aciklamaya gerek kalmaz. Sosyal medyaya bagli sporcular, oralara girmeden, üzerlerine yazilanlari okumadan, duramazlar. Galiz galiz küfür, tehdit, binlerce insandan. Günler, haftalarca, aylarca. sayin koyunun tespit ettigi gibide, insanda saglikli piskoloji birakmayacak bir durumdur.

Ama insanlar genelde parmak ile gösterendir, kendilerini kapsayan yanlislari görmek istemez, yada bagatalize ediyorlar. Yani kücültüyorlar, cok önemsizmis gibi davraniyorlar.

Son düzenleme:
7-8 almıyor sen yanlış biliyorsun. Kulübün tapusunu Sneijdere verdiler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt