Forumun Büyük Çoğunluğunun Futbola Bakış Açısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun Büyük Çoğunluğunun Futbola Bakış Açısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yollayın yollayın hiç çekinmeden Sneijderi,Muslerayı yollayın.Sizin gibi düşünenlerle aynı takımı tuttuğum için bile utanmaya başladım.Gidin köylerden 3-5 yeteneksiz çomar daha toplayın hatta.O çok sevdiğiniz yerlilerinizin ne olduğu daha 2 gün önce Euro16 da belli olmadı mı sayın futbol bilgisini sevdiğim.Sizin gibilere dursun özbek gibi vasıfsız başkan,sabri umut gibi topçular bile fazla valla hakettiğinizi buluyorsunuz olan bizim gibi taraftarlara oluyor.

Umur musun nesin

Senin dumura uğratırım akıllı ol

Bir ekleme yapayim, bir takim nasil karistirilir ?

Toplumda sevilen bir oyuncuyu secersin, poh pohlarsin. O oyuncuyu okadar poh poh larsin ki, takimdaki diger oyunculara karsi bir silah olarak kullanirsin... Insan iste, o güne kadar hic bir sorun olmasa bile, kafaya bir kurt düsürürsün, kinlenirler adama...

Bunu forumda Sneijder yada Muslera´yi kullanarak, yada tap taze Milli takimda, Emre Mor´u kullanarak yapiyorlar. Yok pas atilmiyor, yok emrenin masum yüzü gibi. Ula sizin burada oynasa, cocugun o masum yüzü gülmez hale geler.

Her oyuncuda aynisi oluyor.

Alman´lar eskiden türkiyede taraftarlarin, yararindan cok zarari oldugunu yazardi Türkiye´de. Bunu kabullenmedigim icin "Best fans in the world" sacmaligi ile "koyunlastirilmis" bir birey oldugumu su son 3-4 senede fark ettim. Negatiflerini bilirdim de, iyi olanlari bukadar silip süpürdügünü zannetmezdim.

Eskiden evden cikamazdin, kötü sonuclar olunca. Ama hic degilse, evinde oturma gibi bir tercihin olabiliyordu. Sosyal medyanin sigara gibi bir bagimlilik oldugunu, heralde burada kimseye aciklamaya gerek kalmaz. Sosyal medyaya bagli sporcular, oralara girmeden, üzerlerine yazilanlari okumadan, duramazlar. Galiz galiz küfür, tehdit, binlerce insandan. Günler, haftalarca, aylarca. sayin koyunun tespit ettigi gibide, insanda saglikli piskoloji birakmayacak bir durumdur.

Ama insanlar genelde parmak ile gösterendir, kendilerini kapsayan yanlislari görmek istemez, yada bagatalize ediyorlar. Yani kücültüyorlar, cok önemsizmis gibi davraniyorlar.

Şimdi eğer bu kişiler profesyonel iseler medyada , forumlarda, sözlüklerde ne yazıldığını umursamadan işlerini yapmaları lazım.Ama bizim çomar,eğitimsiz,cahil top tepicilerimiz ancak sözleşme yapılır , prim alınırken profesyonel oluyor onun dışında eleştirildiği hatta yer yer nefretlerin kusulması durumunda normal senin benim gibi biriymişçesine davranıyor.O zaman olmaz Ronaldolar,Baleler ıslıklanıyor eleştiriliyor,yerden yere vuruluyor ama onlar çomar olmadıkları için sadece işlerine bakıp toparlamayı biliyorlar.Senin çomar top tepicilerin ise yeri geliyor taraftar ile kavga ediyor.

Adama bak her türlü hakareti ediyor var mı böyle birşey ?

Çomar ne lan annen baban sana isim koymuş biz sana desek hoşuna gider mi ?

Şimdi eğer bu kişiler profesyonel iseler medyada , forumlarda, sözlüklerde ne yazıldığını umursamadan işlerini yapmaları lazım.Ama bizim çomar,eğitimsiz,cahil top tepicilerimiz ancak sözleşme yapılır , prim alınırken profesyonel oluyor onun dışında eleştirildiği hatta yer yer nefretlerin kusulması durumunda normal senin benim gibi biriymişçesine davranıyor.O zaman olmaz Ronaldolar,Baleler ıslıklanıyor eleştiriliyor,yerden yere vuruluyor ama onlar çomar olmadıkları için sadece işlerine bakıp toparlamayı biliyorlar.Senin çomar top tepicilerin ise yeri geliyor taraftar ile kavga ediyor.

Yabancilara biraz daha tok olan fenerliler, linclerinde ayrim yapmazlar.

Guiza ( Reis ) Ağladı....Ağlattı... - YouTube

Bak bu adamin piskolojikman cöküsüne, birde sacma sapan klipler yaparak, dalga gecti insanlar.

Kitabin nasil gözükdügünü bile bilmeyen Messi, zaten cok egitimli. Futbolun egitim ile zerre alakasi yok. Bizden beter linc, afrika ülkelerinde yapiliyor. Evleri yakiliyor, kötü oynayan oyuncularin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt