Forumun En'leri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En'leri

Henüz forumda yeniyim ama gözlemlediğim kadarıyla:

Futboldan en çok anlayan üye :Keramettin Tanrıverdi
Futboldan hiç anlamayan üye:Ben
Olmasa da olur:Yiğit Karagöz
Olmazsa olmaz:Can Büyük
En atarlı üye :Keramettin Tanrıverdi (adminliğin kendisine verdiği yetkiye dayanarak :) )
En yardımsever üye:Alper Altun
En az sevilen üye :Yiğit Karagöz
Troll Doruk Ata Tanrıverdi
En seviyeli:Sinan Bilgin(Hakikaten elit seviye galiba bazen yazdıklarından hiçbir şey anlamıyorum:) ) :
En sakin :Kenan Ünal
En iyi taraftar :Sergen Zeren
En kötü taraftar :Sinan Bilgin
En iyi yönetici :Emrah Yıldırım
En komik:Melih Peker
Güzel Kadından en çok anlayan üye Doruk AtaTanrıverdi bknz Size Göre En Güzel Kadınlar

En hiyar uye oylamasinda zirvedesin ha Fuat tebrik ederiz

bu forumun hıyarlara da ihtiyacı var serkancım np
193619_aHgXq818.jpg

En iyi futboldan anlayan üye : Rahmi Aslan
En futboldan anlamayan üye: Keramettin TANRIVERDI
Olmasa da olur: Yigit Karagöz
Olmazsa olmaz: Gökhan
En atarlı üye : Semih Cigdem
En yardımsever üye: Rahmi Aslan
En hıyar üye : Gökhan Kim
Troll: Recep Yildirim
En seviyeli: Rahmi Aslan
En dinazor: ...
En bilgili : Rahmi Aslan
En bilgisiz : Keramettin TANRIVERDI
En kavgacı : Semih Cigdem
En sakin : Serkan Safak
En iyi taraftar : ...
En kötü taraftar : ...
En iyi yönetici : Rahmi Aslan
gökhanlari karistirdin heral rdash :(

Murat Urhan;9532456 En seviyeli: @[B' Alıntı:
Adem Çakar[/B]; uzun uzun yazar. Bende okurum.

Vay be Murat kardesim, kisa ama harbiden duygulandiran bir yorum oldu.

Murhan, ve benim ile ilgili iyi yada kötü kelam eden dostlarimiza, kelimeler kiyafetsiz kalir bazen, o yüzden yerime Baba konussun. O en iyisini bilir ve söyler.

YouTube

0-0.12

En iyi futboldan anlayan üye: @Keramettin TANRIVERDİ
En futboldan anlamayan üye: Yiğit diyeceğim de adam zaten bi gün siyah dediğine öteki gün beyaz diyor o yüzden pas. Son günlerde @Furkan Serdar değişik yorumlar yapıyor, o aklıma geldi şu an. Darılmaca gücenmece yok.
Olmasa da olur: @Fuat Ekinci (yine darılmaca gücenmece yok)
Olmazsa olmaz: Var bikaç tane. Yöneticileri dahil etmeyeceğim yoksa çok isim olur. @Refik Y. AKKÜLAH @Uğur Bulut
En atarlı üye: @Şerafettin KOÇ biraz atarlı. Herşeye.
En yardımsever üye: @Arif Çelik her gün gazete sayfaları paylaşıyor. Keyifle takip ediyorum. Ve tabi @Alper Altun ile @Vasfi Vural
En hıyar üye: @Recep Yıldırım
Troll: @Serkan Şafak
En seviyeli: Çok var. Şu an aklıma ilk gelen 3 isim: @Adem Çakar @Adem Cansever @Mustafa Sevim
En dinazor: Dinozor dedik diye bozulmazlar umarım :D @Mehmet Arslaner @Erman Türker @Melih Peker
En bilgili: @Mehmet Arslaner 'in bilmediği bir şeye tanıklık etmedim sanırım. Ve @Uğur İz
En bilgisiz: Yiğit
En kavgacı: Yiğit'ten başka aklıma gelen olmadı. Edit: Ha @Musap Aydinli var doğru :asd2:
En sakin: @Murat Kara geldi aklıma şu an
En iyi taraftar: @Osman SEDEN
En kötü taraftar: Cevaplamak zor. @Sinan Bilgin diyeceğim. Sanırım kongrelere canı istemeyince gitmiyor, kombinesini kuşlara veriyor vs.
En iyi yönetici: Her rütbeden 1 isim. Emrah, Alper, Furkan.

Honorable mentions (hepsi iyi anlamda): @Mustafa Canaslan @Can BÜYÜK @Ozan Puki @Gökhan Sancak @Sertan Nalbant

Aklıma gelmeyenler vardır kesin. Şu an bu kişiler aklıma geldi. Mümkün oldukça yöneticilere pek yer vermedim.
ne hıyarlıgımı gordunuz admırım

Üst Alt