Forumun En'leri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En'leri

En iyi futboldan anlayan üye : Ertug Ursavas, Sarper Yildirim, sadece sahada oynanan Futbolu degil baska etkenleri de göz ardi etmedigi icin ve Talha Küllü. Ne Kermattini Allah askina onun futboldan anladigi falan yok

En futboldan anlamayan üye: Yigit ve Sinan, cünkü daha futbol ile ilgili tek dise dokunur yorumlarini görmedim

Olmasa da olur: Estagfirullah

Olmazsa olmaz: Refik Y. Akkülah, yoksa kiminle telefonda konusucam, Mehmet Arslaner (Karagöz), Erman Türker (Havicat), Osman Seden, Hidayet Saridag, Can Büyük, Ozan Puki, Recebim, Furkan Korkmaz, Sarper Yildirim, Serkan Safak, Melih Peker, Doruk, Sertan Nalbant, Suphi Celik, Sergen Zeren, Mustafa Sevim, Adem Cakar, bunlar ilk aklima gelenler.

En atarlı üye : Tabi ki Keramettin

En yardımsever üye: Alpter Altun

En hıyar üye : Estagfirullah

Troll: Hayri, Doruk

En seviyeli: Talha Küllü, daha bugüne kadar kendisine ters yapan birine bile düzgün cevap vermedigini görmedim, Mustafa Sevim, Ertug Ursavas, Mehmet Arslaner, Erman Türker, B. Arda Aycan

En bilgili : Ertug Ursavas, Mehmet Arslaner, Erman Türker, Talha Küllü, Ugur Iz, Sarper Yildirim

En bilgisiz : Sinan, bir cok kez kendisi ile celismisligi var

En kavgacı : Ozan Kesgin ve ben

En sakin : Talha Küllü, B. Arda Aycan, Mustafa Sevim, Ertug Ursavas, Sarper Yildirim, Hidayet Saridag, Danyal Artemis, Kadir Ari, Alper Altun

En iyi taraftar : Sarper Yildirim, Hidayet Saridag, Berat Yemis

En kötü taraftar : Sinan, cünkü kendisi taraftar olmadigini bir cok kez beyan etti aslinda

En iyi yönetici : Hepsinin emegi var kimi yazsak ceza aliriz ugrastirmayin

En cok Tudoru arzulayan: Adem Cakar

En yaygaraci: Gökhan Sancak

En komik: Melih Peker, Suphi Celik, Serkan Safak ve Sertan Nalbant

En cok kendine yazik eden: Yigit

En iyi Nöbetci: Sergen Zeren

En kemiksiz mesajlari paylasan: Kadir Ari

En iyi cekisme: Erman Türker vs Mehmet Arslaner

En saglam sucuk kaynagi: Recep Yildirim

En saglam dislikeci: Osman Seden

En çok Sorgulayanı: Sarper Yıldırım

Unutmuşum, Forumun en çok becerilmek isteneni: Serkan Şafak

En Göztepelisi : Hidayet Saridag

Son düzenleme:
En iyi futboldan anlayan üye : Rahmi Aslan
En futboldan anlamayan üye: Keramettin TANRIVERDI
Olmasa da olur: Yigit Karagöz
Olmazsa olmaz: Gökhan
En atarlı üye : Semih Cigdem
En yardımsever üye: Rahmi Aslan
En hıyar üye : Gökhan Kim
Troll: Recep Yildirim
En seviyeli: Rahmi Aslan
En dinazor: ...
En bilgili : Rahmi Aslan
En bilgisiz : Keramettin TANRIVERDI
En kavgacı : Semih Cigdem
En sakin : Serkan Safak
En iyi taraftar : ...
En kötü taraftar : ...
En iyi yönetici : Rahmi Aslan

Sen nasıl bir alfasın ya?

En iyi futboldan anlayan üye : Ertug Ursavas, Sarper Yildirim, sadece sahada oynanan Futbolu degil baska etkenleri de göz ardi etmedigi icin ve Talha Küllü. Ne Kermattini Allah askina onun futboldan anladigi falan yok

En futboldan anlamayan üye: Yigit ve Sinan, cünkü daha futbol ile ilgili tek dise dokunur yorumlarini görmedim

Olmazsa olmaz: Refik Y. Akkülah, yoksa kiminle telefonda konusucam, Mehmet Arslaner (Karagöz), Erman Türker (Havicat), Osman Seden, Hidayet Saridag, Can Büyük, Ozan Puki, Recebim, Furkan Korkmaz, Sarper Yildirim, Serkan Safak, Melih Peker, Doruk, Sertan Nalbant, Suphi Celik, Sergen Zeren, Mustafa Sevim, Adem Cakar, bunlar ilk aklima gelenler.

En seviyeli: Talha Küllü, daha bugüne kadar kendisine ters yapan birine bile düzgün cevap vermedigini görmedim, Mustafa Sevim, Ertug Ursavas, Mehmet Arslaner, Erman Türker, B. Arda Aycan

En bilgili : Ertug Ursavas, Mehmet Arslaner, Erman Türker, Talha Küllü, Ugur Iz, Sarper Yildirim

En sakin : Talha Küllü, B. Arda Aycan, Mustafa Sevim, Ertug Ursavas, Sarper Yildirim, Hidayet Saridag, Danyal Artemis, Kadir Ari, Alper Altun

En kötü taraftar : Sinan, cünkü kendisi taraftar olmadigini bir cok kez beyan etti aslinda

vay be duygulandım ilk defa bi mesajda adım geçti.

En iyi futboldan anlayan üye: @Sarper Yıldırım
En futboldan anlamayan üye: @Nejat Ilgaz
Olmasa da olur: @Yiğit Karagöz
Olmazsa olmaz: Hayri P. Cund
En atarlı üye: @Arif Çelik
En yardımsever üye: @Rahmi Aslan
En hıyar üye: @Musap Aydinli
Troll: @Uğur Bulut
En seviyeli: @Talha Küllü
En dinazor: @Melih Peker
En bilgili: @Uğur İz
En bilgisiz: @Kenan Ünal
En kavgacı: @Can BÜYÜK
En sakin: @Gurbet Yeli
En iyi taraftar: @Berat Yemiş
En kötü taraftar: @Serkan Şafak
En iyi yönetici: @Murat Urhan

Son dönemde saçma tavırlara giriyorsun sebebi her neyse, yapmamanı tavsiye ediyorum ilk uyarı olarak.

Son dönemde saçma tavırlara giriyorsun sebebi her neyse, yapmamanı tavsiye ediyorum ilk uyarı olarak.
Eğer konu ilk satırda senin için yazdığım ise ilk önce şaka olduğunu belirtmek isterim. Bundan bağımsız olarak anladığım kadarı ile rahatsız olduğun için özür diliyorum, editleyebilirsin sorun değil. Mevzu o veya sadece o değil ise Aydınlatmanı rica ediyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Eğer konu ilk satırda senin için yazdığım ise ilk önce şaka olduğunu belirtmek isterim. Bundan bağımsız olarak bundan rahatsız olduğun için özür diliyorum. Mevzu o veya sadece o değil ise Aydınlatmanı rica ediyorum.

Bugün pcden girdim beğenmedimleri dayamışsın nedense bir senden var üstüne bu tavır.

Özür dilenecek bir durum yok isteyen istediği tavra girebilir, ortada kasıtlı bir tavır sezdim birleştirince ama.

Bugün pcden girdim beğenmedimleri dayamışsın nedense bir senden var üstüne bu tavır.

Özür dilenecek bir durum yok isteyen istediği tavra girebilir, ortada kasıtlı bir tavır sezdim birleştirince ama.
Keramettin, beğenmedim diye bir tane oy verdim diye hatırlıyorum. Müsaden ile onuda açıklayayım. Tüm samimiyetimle söylüyorum, o oy bile aynı bu mesajda, futboldan anlama satırında olduğu gibi sadece bir şakaydı. Şakanın içeriği de Sinan için en bilgili yazman. Birden fazla beğenmedim mesajı vermiş isem söyle lütfen, bakayım onlarıda açıklayayım. Aslında o oyu verdikten sonra sebebini yazsam mı diye düşündüm ama sonra vazgeçtim, çünkü senin mesajın da bile hafiften geyik vardı ve bu tür bir mesaja beğenmedim oyunu açıklama gereksinimi duymadım. Herhangi bir tavrım yok, böyle düşünmene sebeb verdiğim için kusura bakma. Ben açık sözlü biriyim, dilim yüzünden az çekmedim, bu yüzden bunu yazma gereksinimi duyuyorum, ben bunu uyarı olarak dile getirmene teessüf ediyorum. Keşke özelden bir sorsaydın, açıklardım.

Son düzenleme:
En iyi futboldan anlayan üye: @Keramettin TANRIVERDİ & Alp Basma

En futboldan anlamayan üye: Yiğit Karagöz

Olmasa da olur: @Hakan Delikanlı

Olmazsa olmaz: Göztepeli Serkan Şafak & Sarper Yıldırım

En atarlı üye: Can BÜYÜK & Şerafettin KOÇ

En yardımsever üye: Emrah Yıldırım & Talha Küllü

En hıyar üye: Yine bu hırb Yiğit Karagöz & @Mert.G.Veren

Troll: Zurnaların kralı Sarper Yıldırım & Serkan Şafak

En seviyeli: Adem Çakar & Mustafa Sevim

En dinazor: Forumun en güzel atışan ihtiyarları Erman Türker & Mehmet Arslaner

​En bilgili: Melih Peker & Danyal Artemis

En kavgacı: @Musap Aydınlı

En sakin: Alper Altun & Gökhan Sancak

En iyi taraftar: Sertan Nalbant

En kötü taraftar: Sinan Bilgin

En iyi yönetici: Emrah Yıldırım & Vasfi Vural & Uğur İz & Furkan Korkmaz & Kadir Ari

En iyi Kuş avlayan: Rahmetli @Aydın Arslan Ozan Puki Arda Sadi

Keramettin, beğenmedim diye bir tane oy verdim diye hatırlıyorum. Müsaden ile onuda açıklayayım. Tüm samimiyetimle söylüyorum, o oy bile aynı bu mesajda, futboldan anlama satırında olduğu gibi sadece bir şakaydı. Şakanın içeriği de Sinan için en bilgili yazman. Birden fazla beğenmedim mesajı vermiş isem söyle lütfen, bakayım onlarıda açıklayayım. Aslında o oyu verdikten sonra sebebini yazsam mı diye düşündüm ama sonra vazgeçtim, çünkü senin mesajın da bile hafiften geyik vardı ve bu tür bir mesaja beğenmedim oyunu açıklama gereksinimi duymadım. Herhangi bir tavrım yok, böyle düşünmene sebeb verdiğim için kusura bakma. Ben açık sözlü biriyim, dilim yüzünden az çekmedim, bu yüzden bunu yazma gereksinimi duyuyorum, ben bunu uyarı olarak dile getirmene teessüf ediyorum. Keşke özelden bir sorsaydın, açıklardım.

Uyarıdan kastım kişisel bir uyarıydı yönetimsel değil. Yönetimsel konulara olabildiğince müdahale etmiyorum benle arandaki durum benle arandadır yani sen bana sarıyorsan ben de sana sararım manasında bir ifadeydi.

Ben yanlış anlamışım sen kusura bakma. Atarlı konusunda da reelde böyle biri değilim ama burada bu tavrım yerleşti Musap olmasa kendimi yazardım ben de yani mevzu beni yazman değil.

Üst Alt