Forvette kim oynamalı ? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvette kim oynamalı ?

Cevap: Forvette kim oynamalı ?

Emre Colak yavas yavas alistirilmali. Bu kritik dönemde atesten gömlegi giymesini istemem.

Bitirir bu taraftar onu. 2 önemli gol kacirir, kritik top kaybi yapar anasini aglatiriz. Yavas yavas girsin takima. Bari Emre´yi kaybetmeyelim.

Ben bu maçta Emrenin yıldızlaşacağını düşünüyorum. Zaten ilk yarı golü bulamazsak ikinci yarı işimiz çok zorlaşır. Baştan oynamayacaksa sonradanda kesinlikle risk edilmemeli bence.

Ben bu maçta Emrenin yıldızlaşacağını düşünüyorum. Zaten ilk yarı golü bulamazsak ikinci yarı işimiz çok zorlaşır. Baştan oynamayacaksa sonradanda kesinlikle risk edilmemeli bence.

Bu maç biraz stresli o hala Kayseri'de kaçırdığı gol için pişmanlık devresinde biraz sabır,genç çocuk bunlar şans bulacak acelesi yok.Bu maç abilerin çıkıp yenmesi lazım.

Bu maç biraz stresli o hala Kayseri'de kaçırdığı gol için pişmanlık devresinde biraz sabır,genç çocuk bunlar şans bulacak acelesi yok.Bu maç abilerin çıkıp yenmesi lazım.
Ben zaten bu maça hangi kadroyla çıkılırsa çıkılsın en az 4 gol bekliyorum. Hazır 4 gol atacakken Emrenin de özgüveni güçlendirilir. Çocuğun kendine güveni bir kat daha artar. Yıldızlarda böyle kritik maçlarda doğar bence.

Ben zaten bu maça hangi kadroyla çıkılırsa çıkılsın en az 4 gol bekliyorum. Hazır 4 gol atacakken Emrenin de özgüveni güçlendirilir. Çocuğun kendine güveni bir kat daha artar. Yıldızlarda böyle kritik maçlarda doğar bence.

Kesin konuşmamak lazım bence katı bir maç olacak çok gol beklemiyorum.

Kesinlikle Elano oynamallı ilk yarıda kaysei maçında forvet oynadı çıkta güzel oynadı golde attı.

Yok ya forumun halini hiç iyi görmüyorum,Elano'yu forvet bile oynatmayı düşünüyorlar gerçekten komik,sanal bile olsa bir alkolmetre olması lazım,kafası güzel olan sızmayı tercih etmeli diye düşünüyorum.

yok sinan elano da forvet oynayabilir kafam iyi degil ama olabilir elano dan forvet deneyip görmek lazım;)

Dün en çok beğendiim oyuncular Elano, Caner ve Neill'dir. Elano dün forvette de oynayabileceğini yaptığı çalımları, şutları, asistleri ve kademe anlayışı ile bazılarına gösterebildiyse ne mutlu onu savunanlara. Ayrıca Rijkaardın Serveti forvette oynatma isteği eminim kuşları bile güldürmüştür. Yazık çok yazık. Uzun boy ve fizik avantajdan yaralanmak istiyorsa ki çok açık en azından ne yaptığını bilen Neilli koyabilirdi.

Yok mu pafta bir forvet onu oynatalım. Forvetsiz oynuyoruz bide Arda yı forvette oynatınca hem forvetsiz hemde Arda sız oynuyoruz. Keita yı, Santos u Arda yı denedik bide paftan adam denesek ne olur yani...

-------------Aykut-------------

Uğur-----Neill----Emre G.---Hakan

---------Topal----Sarp---------

Keita---------Arda---------Caner

--------------Elano-------------

Atletico macında böyle bir kadro istiyorum. Rijkaard ne olur Ardayı forvet oynatma. Gerekirse Neilli koy ama Ardayı koyma.

Paftan forvet alınmalı başka çağresi yok bence.Asıl görev yeri forvet olan ile sonradan forvet yapmaya çalışılan arasında mutlaka fark vardır hem bence bu orta saha ile paftan alınacak bir oyuncuda iş yapabilir...

Bence Mehmet Topal oynasın. Hem boy avantajı var hem iki ayağını da kullanabiliyor. Hiç bişe yapamazsa rakip defansa baskı ve pres yapar.

Üst Alt