Francesco Farioli, Tudor Etkisi Yapar mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Francesco Farioli, Tudor Etkisi Yapar mı?

Hakikaten Tudor bizde ne etkisi yapmıştıki? Sezon öncesi iyi kondisyon yüklemişti başka olumlu bir şey hatırlamıyorum. Kötü futbol, utanç vesilesi bir Tjk maçı kalmış aklımda.

fener o dönem bizim yerimize tudoru alsaydı ve tudor büyük maç dışında diğer maçlarda seri yapsaydı arkasında fatih hoca gibi bir efsane olmayacağı için dehlenmezdi o yüzden tudorun kısa dönemde yaptıklarını küçümsemeyelim gayet tempolu oynuyorduk

Bizden kovulduktan sonra ne başarmış yahu Tudor ? 8 tane maç kazandı diye çok iyi hoca mı diyelim yani anlamadım. Evet takıma iyi yükleme yapmıştı ama o kadar. Taktik anlamda zerre parlaklık görmedim. O Beşiktaş maçının üstüne kim olsa kovulmalıydı , gitti bir de üstüne beş yedi. Tudor etkisi diye tanımlanacak bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Farioli'nin tarzı daha spesifik ve daha tanımlı.

fener o dönem bizim yerimize tudoru alsaydı ve tudor büyük maç dışında diğer maçlarda seri yapsaydı arkasında fatih hoca gibi bir efsane olmayacağı için dehlenmezdi o yüzden tudorun kısa dönemde yaptıklarını küçümsemeyelim gayet tempolu oynuyorduk

Kondisyondan dolayı tempolu oynayıp daha fazla koşuyorduk ama pozisyon olarak falan 1 atıp 5 kaçırdığımız yoktu. Yaratıcılıkta sıkıntı vardı. Tabi ince pas beklediğin adamın Belhanda olursa olacağı bu.

Fenere gelseydi şöyle olurdu böyle olurdu da çok hayali bir şey. Bence fenere gelse bizde topladığı kadar puan da toplayamazdı kaderi yine değişmezdi.

Kondisyondan dolayı tempolu oynayıp daha fazla koşuyorduk ama pozisyon olarak falan 1 atıp 5 kaçırdığımız yoktu. Yaratıcılıkta sıkıntı vardı. Tabi ince pas beklediğin adamın Belhanda olursa olacağı bu.

Fenere gelseydi şöyle olurdu böyle olurdu da çok hayali bir şey. Bence fenere gelse bizde topladığı kadar puan da toplayamazdı kaderi yine değişmezdi.
Aynı kadro ile FT şampiyon olmadı mı ? Tudor gittikten sonra . Tudor iyi bir çalıştırıcı ama iyi bir yönetici veya psikolojiden anlayan biri değil bana göre.

Fener bu kafayla bi 10 sene daha şampiyon olamaz.

Ne işe yaradığını anlamadığım bir sürü oyuncusu var, hem de 11 oynuyorlar.

Max Meyer diye bir herif var mesela ne işe yarıyor anlamadım. Berisha, Crespo aynı şekilde. Ferdi garip mevkilerde heba oluyor. Novak TS’de iyiydi fenerde rezalet. Pelkas oynamıyor doğru düzgün. Zayt da bir var bir yok. Dombili Ozan oynuyor diye dalga geçiyordum, Ozan bunların yanında Verratti’ymiş.

Max Meyer diye bir herif var mesela ne işe yarıyor anlamadım. Berisha, Crespo aynı şekilde. Ferdi garip mevkilerde heba oluyor. Novak TS’de iyiydi fenerde rezalet. Pelkas oynamıyor doğru düzgün. Zayt da bir var bir yok. Dombili Ozan oynuyor diye dalga geçiyordum, Ozan bunların yanında Verratti’ymiş.
Kafalarına göre transfer yapıyorlar çünkü. Transferlerin arkasında bir mantık veya sistem yok.

Çöp kutusu gibi kadroları aynı, içinde ne ararsan var.

Sikeciler cenabet kulup oldugundan hicbir teknik adam ise yaramaz orda. Yalniz, Farioli'nin gecen yil oynattigi oyun tam buyuk takim oyunuydu ve begeniyordum.

Ali koç bile bilmiyordur bunların ne işe yaradığını

Üst Alt