francesco farioli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

francesco farioli

İster misin ahbab? Ciddi olarak.

normal yönetilen bi ekipte iş yapabilecek bi adama benziyor. ama terim gidip bu arkadaş gelse 2 ay maaşlar üst üste yatmadığında takım pasla savunmadan çıkmakta bi hayli zorlanır gibime geliyor.

tabi terim de koltuk sevdası olmasa 1+1 yıllık filan sözleşme yapar, 2 amatörü yanına alana kadar bu arkadaşı da staff'ına katardı. o yüzden erken öten horozu sustururlar, 2024'e kadar bu arkadaşın kaderinde galatasaray yok gibi. o zamana kadar tudor'un seria yaptığı yerde karagümrük'ten iyi bi takıma gidemezse de içinde yokmuş demektir.

Yarım sezonluk adamimi galatasaray'a yakistiriyorsunuz. Kariyerinde hic baski görmemiş, kazanmak zorunda olduğu maclara çıkmamış adam galatasaray'ı nasil kaldirabilir. Bu guveni nasil duyuyorsunuz ben anlamiyorum. Birde adamin oynattigi futbol eleştirdiğiniz fatih terim futbolunun aynisi pas oyunu israrli ve yavas tempolu pas oyunu. Fatih terim'e sabir gösteremeyen taraftar daha kariyerinin basinda ki adamami sabır gosterecek.

Yarım sezonluk adamimi galatasaray'a yakistiriyorsunuz. Kariyerinde hic baski görmemiş, kazanmak zorunda olduğu maclara çıkmamış adam galatasaray'ı nasil kaldirabilir guvenini veriyorsunuz ben anlamiyorum. Birde adamin oynattigi futbol eleştirdiğiniz fatih terim futbolunun aynisi pas oyunu israrli ve yavas tempolu pas oyunu. Fatih terim'e sabir gösteremeyen taraftar daha kariyerinin basinda ki adamami sabır gosterecek.
yok 4 senedir takımı arşa çıkarmış FT yi yakıştırıyoruz.

Yarım sezonluk adamimi galatasaray'a yakistiriyorsunuz. Kariyerinde hic baski görmemiş, kazanmak zorunda olduğu maclara çıkmamış adam galatasaray'ı nasil kaldirabilir guvenini veriyorsunuz ben anlamiyorum. Birde adamin oynattigi futbol eleştirdiğiniz fatih terim futbolunun aynisi pas oyunu israrli ve yavas tempolu pas oyunu. Fatih terim'e sabir gösteremeyen taraftar daha kariyerinin basinda ki adamami sabır gosterecek.
Valla renktaş yarım sezonluk adam ligde bunları deniyor. Cesaret meselesi.

Üst Alt