francesco farioli - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

francesco farioli

"Farioli'ye teklif gelirse engel olmam"​

Süleyman Hurma, "Francesco Farioli için Fenerbahçe'den tarafımız gelen sözlü ya da yazılı bir teklif yok. Farioli'ye teklif gelirse engel olmam." dedi.

Salim MANAV - AJANSSPOR

Yerinde olsam sezonu ilk 6 da bitirmeye calisip sonra Serie A ya gitmeye calisirdim. Orda dökülürse bile, ligdeki 20 takimin on besi rahat yine kapisina gider.

Bu adamda hırs yok

Bunun üstadı De Zerbi de öyle

Top sakalı bırakıp, Masterchefteki İtalyan edasıyla kenarda takılıyorlar

Defansta 3 kısa pas yapınca orgazm olup, topun kaleye girmesinin önemi olmadığı şekilde oyun oynuyorlar

Topu pasla kaleye sokabilecek düzeyde pas oyununu 10 senedir sadece Guardiola oynatabiliyor.

Bu adamda hırs yok

Bunun üstadı De Zerbi de öyle

Top sakalı bırakıp, Masterchefteki İtalyan edasıyla kenarda takılıyorlar

Defansta 3 kısa pas yapınca orgazm olup, topun kaleye girmesinin önemi olmadığı şekilde oyun oynuyorlar

Topu pasla kaleye sokabilecek düzeyde pas oyununu 10 senedir sadece Guardiola oynatabiliyor.

B plani falan da yok. Adam rizeye de trabzona da ayni oyunu oynatmaya çalışıyor. Abdullah avci rezil etti valla.

Şimdi bunlar bir ara vitor denen şopar dahil 5 kişiye aynı anda par ödüyorlardı vitor giderse vitora X2 mi ödeyecekler. Aklımda deli sorular.

Ha birde farioli buların aradığı adam değil yine de o mallığı yapmanızı temenni ederiz tabi.

Sezonu bok edip üzreine çilek dikmek en sevdiğimiz hamleler.
Hayır bu ligde pas futbolu karşısına kontra oynayan her takım 1 puanı garantiler rakibin durumuna göre de her 4 maçtan birinde de 3 puanı alır.

Fazla abartılan biri bence. Oynattığı oyun tarzını da beğenmiyorum. Terim gidecekse yerine gelecek adam Gallardo, Clement(Brugge'un hocası) gibi hocaları tercih ederim ikisi de genç oyuncularla çalışmaya ve onları geliştirmeye alışmış hoclar ve bizim şu anki kadro yapımıza uygun oyunu da oynatan hocalar, ikisi aynı zamanda ciddi şampiyonluk yaşayan hocalar Gallardo burada kazandıklarıyla 1-2 tık öne geçiyor bence. Terim gidince 2 hocayı bize ve bizim mevcut stratejimize çok uygun görüyorum.

Üst Alt