francesco farioli - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

francesco farioli

Demek FT hocam Pirlo'nun kitabından bir hamle ödünç almış ve Tudor'u olarak Farioli'yi bellemiş he?

Normalde asla olmaz derdim ama bu herif FT Fiorentina'da hocayken Fiorentinalı bir ergenmiş o yüzden hayat neden olmasın diyeceğim

Bize hızlı hücum çalıştıracak yardımcı lazım Alman olmalı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu flood kendisi ile ilgili gerekli seyleri soyluyor meraklısına. Basite alınan ama gayet donanımlı bir adam.Terim bu herifi dusunuyorsa dogru bir karar vermis bana göre, sanmiyorum ama umarim istiyordur. Yanindakilerden cok cok daha faydalı olacağına eminim, bunu istemeyip seneye ardayı yanına alırsa bayagi gulerim.

Fariolinin hayır diyecegini de dusunmuyorum.

Bu flood kendisi ile ilgili gerekli seyleri soyluyor meraklısına. Basite alınan ama gayet donanımlı bir adam.Terim bu herifi dusunuyorsa dogru bir karar vermis bana göre, sanmiyorum ama umarim istiyordur. Yanindakilerden cok cok daha faydalı olacağına eminim, bunu istemeyip seneye ardayı yanına alırsa bayagi gulerim.

Fariolinin hayır diyecegini de dusunmuyorum.
Kendi röportajı var, bu konuda olmalı ya da açmıştım. Kariyer bilgisi orada daha net.

Donanıma gelince mevzu donanım değil sadece, bu adamın bariz motivasyon ve skor sorunu var. Saha içinde verilen roller golden daha önemli, bizim de son dönemde yaşadıklarımız bununla paralel.

Faydalı olur ki Terimin alacağını sanmam ama ihtiyacımız olan kişi top çıkarma setlerini geliştirecek adamdan ziyade hücum setlerini geliştirecek ve oyuncuların karar alma mekaniznasını düzeltecek birisi.

kaleci antrenörü mevzusu kalecileri çalıştırmasından değil gerekli lisansa haiz olmadığından kaleci antrenörü olarak gözükmesinden ötürü değil miydi

Kendi röportajı var, bu konuda olmalı ya da açmıştım. Kariyer bilgisi orada daha net.

Donanıma gelince mevzu donanım değil sadece, bu adamın bariz motivasyon ve skor sorunu var. Saha içinde verilen roller golden daha önemli, bizim de son dönemde yaşadıklarımız bununla paralel.

Faydalı olur ki Terimin alacağını sanmam ama ihtiyacımız olan kişi top çıkarma setlerini geliştirecek adamdan ziyade hücum setlerini geliştirecek ve oyuncuların karar alma mekaniznasını düzeltecek birisi.
Terim almayacaksa Terim’i göndermek lazım. Hem çalışma, hem aldırma hem oyunculardan bekle. Böyle biz de çalıştırırız takım.

Francesco Farioli’nin, Fatih Terim’in ekibine girmesi için Galatasaray'a teklif yapıldı.

Başkan Burak Elmas ve yönetim bu teklifi değerlendirmeye aldı ancak Terim şimdilik sıcak bakmıyor. (Hürriyet)

Francesco Farioli’nin, Fatih Terim’in ekibine girmesi için Galatasaray'a teklif yapıldı.

Başkan Burak Elmas ve yönetim bu teklifi değerlendirmeye aldı ancak Terim şimdilik sıcak bakmıyor. (Hürriyet)
Tabi istemez.. iyi ve kaliteli bir yardımcı gelirse terim efendinin foyaları ortaya çıkar işine gelmez.. Boşuna mı necati ve selçuk gibi biatçıları alıyor yanına ?

Üst Alt