Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

Dos Santosun kondüsyonu Ardanınkinin neredeyse 2 katı kadar,lig maçlarında da dikkat ediyordum,adam hem maç içinde durmadan koşuyor,dakika 90+3 olmuş hala koşuyor :eek: Arda 70 dakikadan sonra oyunda yok..

Gio ne kadar çok aktif rol almasa da çok faydalıydı her yere koştu pres yaptı defansına yardım etti.. Vela bencillik yapmasaydı golünü de atardı maçın başında..

Oh be fransayi yendiler icimin yaglari eridi resmen güney afrika da cakar bunlara

artsin, skora hic etkisi olmyor. bu adamin görevi gol atmak, attirmak ama nedense hic yapamiyorum.

beter ol fıransa daha kötü gunlerınıde görürüz inşallah

Günler öncesinden dedim Fransadan bişi olmaz bu bir.

Sıra İtalya İspanyada....

Meksika birinci olursa Çeyrek Finale kalır.

Gio bambaşka zaten...

eee ne diyoruz Geliyoruuzzz :)

Dos Santosun kondüsyonu Ardanınkinin neredeyse 2 katı kadar,lig maçlarında da dikkat ediyordum,adam hem maç içinde durmadan koşuyor,dakika 90+3 olmuş hala koşuyor :eek: Arda 70 dakikadan sonra oyunda yok..

Çünkü oyunda kaldigi o 70 dakikada skora yaptigi katkiyla maçi bitiriyor Arda, en önemlisi de bu zaten. Bana ne Gio 90 dk kosmus, isterse 120 dk kossun; Baris da kosuyor görüyoruz.

Yalnız turnuvalarda oyuncuların kondisyonları daha iyi oluyor , Euro 2008de milli takımı gördük.

turnuva baslamadan dedim bu meksika cok can yakar diye zaten forum oyundada meksikayi secmisdim

en az ceyrek final oynarlar

Yalnız turnuvalarda oyuncuların kondisyonları daha iyi oluyor , Euro 2008de milli takımı gördük.

Çünkü kısa bir dönemde yapılıyor.1 aylık bir dönemde bütün maçlar oynanıyor ve bütün takımlar için de geçerli değil bu 1 aylık dönem.Zaten oyuncuların neredeyse hepsi Dünya Kupasına hazır bir şekilde gitmek için kendilerine çok dikkat ediyorlar.Bir de ülkelerini temsil ettikleri için daha çok efor sarfediyorlar.

Fransa kötüydü.Yoksa Meksika G.africayla zor berabere kaldı.

Meksika takımını tanımıyorsun galiba yeterince.Çok iyi pas yapan bir takım.Fransa zaten hep kötü.İki maçta da pozisyonları yok.Ama Meksika takımının hakkını vermek gerekir.Ayrıca G.Afrika maçının ilk 20 dakikası 3-0 olacak maçtı Meksika lehine.

fransa takımında çok iyi oyuncular var.Ama teknik direktör bildiğin piskopatlara benziyor. Adamın kavga etmediği futbolcu kalmadı.Tabi şunu da söylemek lazım.zidane gibi bir yıldız futbolu bıraktıktan sonra yeri doldurulamadı.zidane bambaşkaydı.Ben genelde brezilyayı desteklemişimdir.Ama zidane bana fransayı sevdirmiştir.

Domenech, dümenek falan tartisilir tabi seçimleri facia ama baktigimizda kadroda olan ofansif oyuncularin hemen hemen hepsi formsuz bir sezon geçirdi. Simdi tek tek degerlindirelim :

- Gourcuff : 2 sezon önce Bordeaux'nun sampiyonlugunda büyük katkisi oldu ama bu sene o çikisi sürdüremedi.

- Anelka : Her ne kadar Chelsea sampiyon olduysa da o kadar iyi performans sergilemedi. Ayrica ben bu kadar umursamaz, ruhsuz bir oyuncu görmedim; adam dün sahada yürüyordu resmen. Fransa'yi desteklememe ragmen tekme tokat dalasim geldi.

- Gignac : Geçtigimiz sezon Toulouse ile çok kötü bir sezon geçirdi.

- Henry : Barcelona'da düsüsünü hep beraber izledik.

- Ribery : Sezonun büyük bölümünü sakat geçirdikten sonra hakkinda çikan haberler ile birlikte bir türlü eski formunu yakalayamadi.

- Valbuena : Iyi oyuncu, Marsilya'nin sampiyonluguna katkisi oldu ama daha tecrübesiz.

- Malouda : Fransa'nin hucumcu oyunculari arasinda en iyi sezonu geçiren süphesiz kendisidir.

Cissé ve Govou'ya deginmiyorum, bu adamlarin milli takimda isi yok.

Domenech barzosu bir yere kadar arkadaşlar Fransız topçular birşeyler yapmayı denemedi bile.

Domenech, dümenek falan tartisilir tabi seçimleri facia ama baktigimizda kadroda olan ofansif oyuncularin hemen hemen hepsi formsuz bir sezon geçirdi. Simdi tek tek degerlindirelim :

- Gourcuff : 2 sezon önce Bordeaux'nun sampiyonlugunda büyük katkisi oldu ama bu sene o çikisi sürdüremedi.

- Anelka : Her ne kadar Chelsea sampiyon olduysa da o kadar iyi performans sergilemedi. Ayrica ben bu kadar umursamaz, ruhsuz bir oyuncu görmedim; adam dün sahada yürüyordu resmen. Fransa'yi desteklememe ragmen tekme tokat dalasim geldi.

- Gignac : Geçtigimiz sezon Toulouse ile çok kötü bir sezon geçirdi.

- Henry : Barcelona'da düsüsünü hep beraber izledik.

- Ribery : Sezonun büyük bölümünü sakat geçirdikten sonra hakkinda çikan haberler ile birlikte bir türlü eski formunu yakalayamadi.

- Valbuena : Iyi oyuncu, Marsilya'nin sampiyonluguna katkisi oldu ama daha tecrübesiz.

- Malouda : Fransa'nin hucumcu oyunculari arasinda en iyi sezonu geçiren süphesiz kendisidir.

Cissé ve Govou'ya deginmiyorum, bu adamlarin milli takimda isi yok.

Güzel ve öz bir değerlendirme olmuş ama bu adamların yerine aynı kalitede adamlar önerebilir misin ?

Üst Alt