Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | Maç Sonucu

su gioyu takimda ttutamayiz ama agzimizda guzel bir tad birakti

yetenekli futbolcu gorduk

futbol oynamaya calisan genc gorduk

aydina bak buna bak heyyyyyyyyyytttttttttttttttttttt

Gio'daki isteği örneklemek için Aydın cuk oturdu gerçekten.O da böyle olsaydı keşke.

Arda'yı kesemez diyenlere:

1. Arda tam bir kanat forvet değil. Orası onun özelliklerine %100 uyan bir mevki değil ancak Gio'ya tam uyan bir mevki.

2. Arda'yı bu sene de olduğu gibi orta sahada ofansif görevde kullanma olasılığımız yüksek. Yani ikisi beraber de oynayabilir.

3. Bu takıma kaliteli ve girdiğinde etkili olacak rotasyon oyuncuları da (yedek değil) lazım.

Bunları göz önünde bulundurun lütfen. Bana kalsa ben kanatlara hem Sercan'ı (aynı zamanda forvete de alternatif), hem Gio'yu alırım ama maddi sıkıntı yüzünden alınamazsa bilemem.

Arda'yı kesemez diyenlere:

1. Arda tam bir kanat forvet değil. Orası onun özelliklerine %100 uyan bir mevki değil ancak Gio'ya tam uyan bir mevki.

2. Arda'yı bu sene de olduğu gibi orta sahada ofansif görevde kullanma olasılığımız yüksek. Yani ikisi beraber de oynayabilir.

3. Bu takıma kaliteli ve girdiğinde etkili olacak rotasyon oyuncuları da (yedek değil) lazım.

Bunları göz önünde bulundurun lütfen. Bana kalsa ben kanatlara hem Sercan'ı (aynı zamanda forvete de alternatif), hem Gio'yu alırım ama maddi sıkıntı yüzünden alınamazsa bilemem.

ya olm onu bırak,arda allah korusun sakatlandı 1-2 ay,keita da piskopata bağladı yine yumruk attı birine 3-4 maç ceza yedi,ne b.k yiycez o zaman?

61665F61685F636161695162666B61666B656993A3836987.jpg

Cevap: Fransa 0-2 Meksika | 17 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Kardeşim kulüp yetkilileri çıkıyor transfer bütçemiz 2.5 Milyon TL diyor. Sen neyden bahsediyorsun? :)

Ben daha önce de yazdım.Afrikadaki en dandik takımların bile o kadar transfer bütçesi vardır.Sen bu habere inanıyosun ama bizim 5 milyona çıktığımız palavra oluyor.Acaba hangisi daha inandırıcı?

Dediğim gibi öyle bir bütçe sıkıntımız olduğnu sanmıyorum. Ayrıca Pound değil Euro benim bildigim.

Orta saha için alınacak 2 adam için en az 15 milyon € gerekli. Üstelik daha yedek forvet, stoper (Emre Güngör ve Servet'İn gittiği farzediyorum), sağ bek (Uğur da gidiyormuş), orta saha gerekli. Sol kanantta Arda oynar bir de Kewel kalsa yeterli olur.

Dediğim gibi öyle bir bütçe sıkıntımız olduğnu sanmıyorum. Ayrıca Pound değil Euro benim bildigim.

Orta saha için alınacak 2 adam için en az 15 milyon € gerekli. Üstelik daha yedek forvet, stoper (Emre Güngör ve Servet'İn gittiği farzediyorum), sağ bek (Uğur da gidiyormuş), orta saha gerekli. Sol kanantta Arda oynar bir de Kewel kalsa yeterli olur.

Ben daha önce de yazdım.Afrikadaki en dandik takımların bile o kadar transfer bütçesi vardır.Sen bu habere inanıyosun ama bizim 5 milyona çıktığımız palavra oluyor.Acaba hangisi daha inandırıcı?

Kulüp başkanının yaptığı açıklamaya mı inanırsın, yoksa medyanın haberine mi? :)

dos santos acayip pres yaptı akıllı oynuyo biliyo bu oyunu da işte nedense skora etki edemedi bi

Kulüp başkanının yaptığı açıklamaya mı inanırsın, yoksa medyanın haberine mi? :)

Hayır neden bu kadar salt düşünlüyor anlamıyorum. Bu adam (Santos) yalnızca açık oynamıyor ki ! Orta sahanın ortasında oynadığı maçlarda da oldukça başarılıydı. Hatta en iyi verim aldığımız pozisyon burasıydı bana göre. Birde bunların üstüne sakatlık, ceza gibi unsurları da eklersek; gayet gerekli ve yerinde bir hamle olur dos Santos'u takımda tutmak.

Bu yenilgi başta Platini, sonra Henry, sonra Domenech, sonra Sarkozy, sonra Ribery'nin menajerine, sonra Cr. Ronaldo'ya gir... pardon armağan olsun.

Fransa maçı kazanmak adına hiç birşey yapmadı. Artık gruptan çıkmalarıda çok zor.

Meksika cok iyi oynadi helal olsun Giovanni defansif anlamdada iyiydi gercekten tutmaliyiz bu oyuncuyu cok istekli hirsli oynuyor .

Üst Alt