Fransa Sokaklarında Türk Kutlamaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa Sokaklarında Türk Kutlamaları

abartmayin gayet gurur verici kolay degil rakip DÜNYA SAMPIYONU!!!!! hemen almanci politikasina girip cirkinlesmeyin, birakin vatandaslar gönlünce sevinsin, daha cok sokaga cikilir bu futbolla, yeterki kenetlenelim!!!

gayet de barbarlık yaptıkları bir havaya ateş açmadıkları kalmış!! aynısını elin fransızı istanbul'un ortasında yapsa adamı parçalara ayırırsınız!

Aynı eylem Konya'da olsa ters şekilde olacakları tahmin değil, biliyoruz hepimiz. Kendinizden biri orada yapınca "bırakın yauv insanlar eğlensin" demek ikiyüzlülük sen daha adamların marşına, saygı gerektiren bir durum karşısında ıslıkla cevap veriyorsun sonra birde üstüne bir ton tantana yapıyorsun bunu eleştirenler kompleksli değil bunu normal bulanlar barzodur, gereksiz özgüvendir.

sen bu adamlar kutlama yapiyor diye bunlara hayvan ismini yakistiriyorsan sana ben hangi ismi koyarim inan hic bilemedim!!!!
Bu videonun devamında hepiniz orospu çocuğusunuz diye bağırıp geçen arabaları yuhluyolar yalnız hem de adamların kendi ülkesinde. senin ülkende yapılsa bunları nasıl karşılardın? Kutlama anlayışın buysa sana da yeni bi isim koymak lazım.

Madem bu kadar çok nefret ediyorsun o ülkeden kardeş dönsene buraya. Seni bıçak zoruyla mı tutuyorlar orda? Kim neden hak etsin o oç küfürünü. Ayıptır yazıktır,yediğin kaba tükürmek değil de nedir bu? Nasıl bir toplum olduk ki biz empati'den yoksun. Aynısını Türkiye'de yapsalar yer yerinden oynar burda.

Suriyelilere burda demediğinizi bırakmıyorunuz aynı olaylar 'Türk' adı altında ki kişiler yapıyor. Allah kimseyi nankör etmesin, allah kimseyi bu cahillikle sınamasın. Yarın Fransa hükümeti bu herifleri sınır dışı etse yeridir. Sonra götünü yiyim ayağı yapmasınlar ama.

Bu videonun devamında hepiniz orospu çocuğusunuz diye bağırıp geçen arabaları yuhluyolar yalnız hem de adamların kendi ülkesinde. senin ülkende yapılsa bunları nasıl karşılardın? Kutlama anlayışın buysa sana da yeni bi isim koymak lazım.

fransızların fransa galibiyeti sonrası medeniyetin ve hoşgörünün başkenti konya'nın ortasında hepiniz orospu çocuğusunuz diye bağırmalarını hayal ettim!! pek tabi sayın konyalılar bunu anlayışla karşılarlardı!!

ülkeye entegre olamayan yabancıyı geldiği yere postalayacaksın net. avrupa ülkelerinin en büyük hatası bu. 40 senedir almanya'da yaşayıp 2 kelime almanca bilmeyen mallar var ve marifetmiş gibi bununla gurur duyuyor!!

Artik birakin Konyaya siyasal kininizi kusmayi. Neymis efendim, milli mars sirasinda islik calmislar. Biraz gecmisimizi arastirsak bu olayin bir ilk olmadigini ve Istanbul dahil bircok yerde oldugunu goruruz. Gidin siyasal kirliliginizi baska yerde kusun. Ben bugun bu guzel skorun keyfini çıkarmak istiyorum.

Hem görün bakin ki yabanci milli takim taraftari Konya hakkinda nasil konuşuyor. (Konya Hollanda icin bir cehennem gibiydi)48242

Altta sadece bir örnek .

Su Global dünyada "onlarin" ülkesi diye bir olay mi var ? Hepsi 1800 yillarin suni milliyetcilik anlayisinin ürünü.

German halklari zamaninda Roma Imparatorluguna sigindilar, ve pis islerini yaptilar. hamallik, demircilik, askeriye Sonra Romalilari hem iceriden outbreeding edip, hemde disaridan saldirarak yiktilar. o "barbar" denilen halk bugünkü medeniyetleri kurdu.

Yüzyillar boyunca bütün dünyayi sömürüp, imparatorluklarini zengiletirken, buna sistematik olarak hala devam ederken, cok mu etik davraniyor bu devletler ? Hayir, o yüzden de o beklediginiz saygiyi görmüyorlar. Yabancilarda o ülkeye ayni sekilde sömürmeye geliyor.

Siyaset geregi "political correctness" kisvesi altinda hareket edip, büyük sirketlerin araciligi ile diger ülkeleri ve halklari sömürmek, o 3-4 avrupada pislik yapan yabancilardan cok daha büyük bir suctur.

Üst Alt