# Fred - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fred

Cevap: Fred "Varım" Dedi

En son golü Copa amerikada paraguaya karşı.

Sol ayağı çok iyi ama adam brezilyalı. Disiplinsiz.

Fred-Elmander-Baros üçlüsü arasında kalite farkı yok. Drogba gelseydi mesela Baros da yedek oturmasını bilirdi Elmander de. Ama Fred de öyle bir durum olamaz. Kaliteli topçudur. Elmander olmasaydı gelmesini isterdim ama Elmander alındığı için takımda sorun çıkabilir.

Zaten kişilik olarak da problemli bir tip. Riskli.

Nilmar ve Fred bir zamanlar keske bizdende boyle oyuncular ciksa derdim bu ikili lyonda oynarken ama lyon ikisininde degerini bilemedi helede nilmarin:)

Gollerinden belli ki ceza sahasinda iyi. elmander ve Baros da ceza sahasi golcusu. Bizim Arshavin gibi uzaktan sert, duzgun sutlari olan birisine ihtiyacimiz var.

Sut tehdidi olmayinca savunmalar iyice kapaniyor.

Drogba, Forlan, Fabiano, Adebayor, Fred diyerekten tekrar Stancu'ya muhtaç olmayalım da...

geleneksel fred şenlikleri kapsamında yapılmış bir haber

hemide erhan telli hocamız yapmış

Forvette Baroş Elamander olmadı Stancu varken yaratıcı ve hızlı oyuncu eksikliğimiz daha büyük sorunken

neden hala forvet?

Arshavin lazım bize. Tam aradığımız adam. Kaçmaz bu fırsat.

haberin kaynağından dolayı sallamıyorum

fred in gelmesi durumunda 2. jardel olabilir diyorum

bizim ligin golcüsü olur bence

Fred'e yıllık 3 milyon euro veren zihniyete Allah akıl fikir versin,bunlar parayı sokakta buluyorlar herhalde.

Lyon'da hic bir zaman begenmedim. Yillar sonra bu yil Copa America'da gorucne sasirdim. Ama bir sey degismemis: Bobo, Nobre gibi futbolcularin seviyesinde. Copa America'da oynamasi his bir sey ifade etmez. Kaka, Marcelo, Nilmar, Hulk gibi oyunculari begenmeyen bir Menezes var antrenor olarak.

Dusunun, Marcelo gibi bir oyuncuyu kadroya bile almazken, Andre Santos'u oynatan bir adam.

Uzak dursun!

Üst Alt