Friends (1994-2004) - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

her bolumu 4-5 kere izlemisimdir. bi sureden sonra insan cani sikildiginda istemsizce acmaya basliyor :D ayni sahnede bile olmayacaklarsa diziyi mahvetmenin anlami yok. gayet tadinda bitmisti.

İzlemedim.
Başlamak da istemedim...ilk sezonlar da çok belli oluyor... 94 de yapıldığı.

"Life is too short to be living somebody else's dream." Hugh Hefner | GSC Mobile Android App

Öyle bir dizi ki tüm bölümlerini baştan sonra kadar 3 defa izlemiş olmana rağmen, misal televizyonda 4. sezon 8. bölümüne denk geldin diyelim. İlk defa izlemişsin duygusuna kapılıyorsun.

Bana göre televizyon tarihinin yapılmış en iyi komedi dizisi.

Şimdi bir moruk gelir ve "Seinfeld çakması ve Seinfeld daha güzel" diyebilir. Ciddiye almayın bunağı. İzlemediyseniz hemen başlayın. Torrent falan anlamam. Nereden bulacağınız size kalmış. Ama Türkiye'de yayın hakları Digiturk'te. Her akşam 20.00 - 21.00 arası iki bölüm yayınlanıyor. beinconnect uygulamasını kullanarak da tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

Himy ve Friends hep karşılaştırılır.İkisini de izledim bana göre dizi dediğin şey aklında kalandır.Friends'de bir çok sahnesi aklımda hala

Bir çok dizi izlediğim için çoğu sahne uçup gidiyor bende

Himy nin çoğu sahnesini unuttum bile.Himym anlık zevk başka bir şey değil muadili olarak Seinfeld ismi çok öne çıkıyor onu henüz izlemediğim için bir şey diyemiyorum.Friends'e bile zor alışmıştım sanırım 2 defa felan bırakıp yeniden başladım

Karakterlere alışma evresine kadar sıkıyor biraz

Üst Alt