Üye Görüşü - FT Benim İçin Tam Bir... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü FT Benim İçin Tam Bir...

FT me kebapçı parator komisyoncu demenin moda olduğu zamanlar.Bu çocukca yorumları yapanlara sormak gerekli Aysal denen kaçak başkan nerelerde biliyormusunuz.Bugün klüp zor durumdaysa bunun en büyük sorumlusu kaçak başkandır..

Ben Galatasaray'ın başarısı için gururu 1.planda tutmam yanlışlar yaptı ama geçti gitti bireysel hayatımız değil Galatasaray .Kader kulubümüzle kendisinin ağlarını birlikte örmüş

noktalari doldurup ceza mi yiyelim aslanim..
kutupta yaz gibi özledik seni be reys nerelerdesın dön artık
terim bile geldi sen gelmez oldun

DXXJq-SXkAAztbO.jpg

Hala ayni fikirdemisin ustat?

O dönem çok kızgındık, efsanesi yok olmadı biraz abartı bir ifade olmuş lakin şöyle de bir gerçek var; hiçbir zaman 2013 öncesi gibi de olmayacak. O meşhur Demirören ile olan imza fotoğrafı bazı şeyleri aldı götürdü yani şimdi yalan yok. Hala efsanedir tabi o ayrı, ama eskiden 10 efsaneyse bugün 7 efsane.

Imparator yaşayan en büyük efsanemiz.

Metin oktayın heykelin yanında dikilecek heykeli büyük olasılıkla ilerde.

Kariyer sonuna kadar kaldığı müddetçe en az totalde 10 şampiyonluk kazandırmış olacaktır müzemize ve tabiki uefa kupasını unutmamak gerekir... İkincisi de eklenir inşallah. Şampiyonlar ligi çeyrek bilmem Türkiye kupalarını bilmem neyini saymaylım.

Yolu Hagi gibi bir efsaneyle kesismese şu anda Hikmet Karaman'dan farkı olmayacak olan egomanyak, her devrin adamı, siyaset yalakasi, kankalari munasebetiyle kendisini gorevlere yamayan capsiz td.

Bu arada Hikmet Karaman'a haksızlık etmiş olabilirim. Çünkü bence Hikmet Bey'in futbol görüşü ve teknik taktik bilgisi bu heriftordan daha yüksektir.
Hayır, tüpçü olayından dolayı kızgınlık vs duyabilirsin normaldir. Ben de zamanında duydum, hala da kırgınlığım vardır.
Lakin FT'e çapsız demek, Hikmet K. ile karşılaştırıp Hikmet K.'ın futbol görüşü ve teknik taktik bilgisi FT'den iyidir demek, üstüne başarılarını sadece Hagi'ye atfetmek nasıl bi akıl tutulmasıdır hacı?

Hayır, tüpçü olayından dolayı kızgınlık vs duyabilirsin normaldir. Ben de zamanında duydum, hala da kırgınlığım vardır.
Lakin FT'e çapsız demek, Hikmet K. ile karşılaştırıp Hikmet K.'ın futbol görüşü ve teknik taktik bilgisi FT'den iyidir demek, üstüne başarılarını sadece Hagi'ye atfetmek nasıl bi akıl tutulmasıdır hacı?
Az bile yazmışım. Iyi anıa denk gelmiş herhal.

Burada ne kadar boş adam olduğunun kanıtı bu başlık sene şampiyon olunca bu taraftarcıkları aşşalamak çok hoş olacak.

Utanç verici çok yorum yok. Terim'den çok Terimcilerin zoruna gitmiş bazı yorumlar sadece.

Birileri istedi diye Galatasaray'ı zamanında satıp Tüpçü'nün kollarına atladığını unutmayız.

Galatasaray efsanesi, evet ama siyaset istedi diye kaç yıllık aşkını bırakıp gitmesini kimse savunmasın. Kendisi de biliyor nasıl bir hata yaptığını.

Şampiyonluğa giderken şunları tekrar tekrar konuşmanın mantığı yok.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt