Üye Görüşü - FT Benim İçin Tam Bir... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü FT Benim İçin Tam Bir...

Terim aşıkları vardı burada, efsane, imparator falan deyip duruyorlardı. Terim i eleştirenleri nankörlükle suçluyorlardı. Nerede onlar ?

Kişiliğini beğenmek ayrıdır, hakkını vermemek ayrıdır.. Sevmem hatta nefret ederim ama sırf nefretimden 2000'deki başarıyı Hagi olmasaydı, Şimdiki başarıları Aysal olmasaydı alamazdı demem yiğidi öldür hakkını ver demişler başarılı bir Galatasaray kariyeri olmuştur ama kişiliğiyle her zaman antipatik gelmiştir..

Galatasaray'da başarısı yok tesadüftür.. Kendisinin katkısı yok, Hagi'nin, Aysal'ın, Sneijder'in, Süren'in dir başarı dersen bende nankör derim.. Bu ikisini karıştırmamak lazım..

Kişiliğini beğenmek ayrıdır, hakkını vermemek ayrıdır.. Sevmem hatta nefret ederim ama sırf nefretimden 2000'deki başarıyı Hagi olmasaydı, Şimdiki başarıları Aysal olmasaydı alamazdı demem yiğidi öldür hakkını ver demişler başarılı bir Galatasaray kariyeri olmuştur ama kişiliğiyle her zaman antipatik gelmiştir..

Galatasaray'da başarısı yok tesadüftür.. Kendisinin katkısı yok, Hagi'nin, Aysal'ın, Sneijder'in, Süren'in dir başarı dersen bende nankör derim.. Bu ikisini karıştırmamak lazım..
Her şey başari değildir bence. Yillarca şampion olmayaydi ama o MİY maçindan 6 ay sonra bu hareketi yapmasaydi keşke.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolu Hagi gibi bir efsaneyle kesismese şu anda Hikmet Karaman'dan farkı olmayacak olan egomanyak, her devrin adamı, siyaset yalakasi, kankalari munasebetiyle kendisini gorevlere yamayan capsiz td.

Bu arada Hikmet Karaman'a haksızlık etmiş olabilirim. Çünkü bence Hikmet Bey'in futbol görüşü ve teknik taktik bilgisi bu heriftordan daha yüksektir.

B2ROvIxIQAAWhAs.jpg

Madem kişiliğini beğenmiyorsun da, neden hala nankör demeye çalışıyorsun ? Sporda başarı ekip işidir. Öyle kolayca birine maledilemez. Sen başarıyı Terim in eseri olarak görebilirsin, bir başkası Hagi olmasaydı nah alırdın o kupayı der. Bende Süren gibi bir başkan olmasaydı falan derim.

Sonuç istiyorsan başarıları da, kupaları da onun olsun. Yeterki yakamızdan düşsün.

Türkiye genelinde cok fazla sevilmiyorken, ölümüne destek veren ve seven Galatasaray taraftarlarini da kendisinden sogutmus bir elemandir.

Bunu yavas yavas anladigi icin de kontrolünü iyice kaybetmistir. Her mac sonunda yaptigi sacma aciklamalar bu panigin göstergesidir.

Hak mi? Hak. Sonuna kadar haketti bu durumu. Hic üzülmüyorum, hic acimiyorum.

Maalesef ki 6 lig kupası 1 UEFA kupası alan takımın başındaydı, hiç sevmem kendisini, bir çoğumuz(deli gibi sevenlerini bir türlü çözemedim)nasıl bir karakteri olduğunu biliyoruz, ama gel gör ki Galatasaray'ımızın tarihinde bundan daha başarılı teknik direktör yok, ve CL kupasını alana kadar bu adam en başarılısı olarak kalacak.

Madem kişiliğini beğenmiyorsun da, neden hala nankör demeye çalışıyorsun ? Sporda başarı ekip işidir. Öyle kolayca birine maledilemez. Sen başarıyı Terim in eseri olarak görebilirsin, bir başkası Hagi olmasaydı nah alırdın o kupayı der. Bende Süren gibi bir başkan olmasaydı falan derim.

Sonuç istiyorsan başarıları da, kupaları da onun olsun. Yeterki yakamızdan düşsün.

Bak şimdi yakamızdan düşsün diyorsun da adamın evet egosu olduğu kadar bizim tepemize çıkartmamız da var sen her sıkıştığında yetiş kurtar dersen sırtına da çıkar, bilmem ne de yapar afedersin.. Evet bu saatten sonra bu kapıdan içeri girmemesi gerekir ama gireceğini ikimizde biliyoruz..

Başarılarına gelirsen ayrı ayrı zamanlarda tarihinin en parlak dönemlerini yaşatmışsa evet diğer kişilerin katkısını unutmamak lazım ama tek ortak nokta Terim.. 2 önemli dönemde de takımın tepesinde oturan terim.. Tekrar diyorum adamdan nefret ediyorum, bir daha bu kapıdan içeri girmemesi de lazım ama bu adam öyle veya böyle tarihimizin en başarılı ismi malesef bu böyle

Bak şimdi yakamızdan düşsün diyorsun da adamın evet egosu olduğu kadar bizim tepemize çıkartmamız da var sen her sıkıştığında yetiş kurtar dersen sırtına da çıkar, bilmem ne de yapar afedersin.. Evet bu saatten sonra bu kapıdan içeri girmemesi gerekir ama gireceğini ikimizde biliyoruz..

Başarılarına gelirsen ayrı ayrı zamanlarda tarihinin en parlak dönemlerini yaşatmışsa evet diğer kişilerin katkısını unutmamak lazım ama tek ortak nokta Terim.. 2 önemli dönemde de takımın tepesinde oturan terim.. Tekrar diyorum adamdan nefret ediyorum, bir daha bu kapıdan içeri girmemesi de lazım ama bu adam öyle veya böyle tarihimizin en başarılı ismi malesef bu böyle

Haklısın ama 2.gelişinde de şampiyon takım alıp 10 sene geri götüren de Terim. Sokağa attığı paraları saymadım.

Üst Alt