Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek

Ne derseniz deyin fabri ilk geldiğinden beri çok geliştirdi kendini Musleradan sonraki açık ara en iyi kaleci hatta bir önceki sezon Musleradan da iyi performans sergilemişti.. 6 milyon normal en azından en azından yaşı iyi bir kaleci için

Bjkde vida da giderse 2 stoper 1 sağ bek 1 on numara 1 kanat 1 kaleci transferi yapması gerekiyor. Satmak kolay valla ama yeni takım yapmak bu devirde çok zor

Bunlar giden o kadar futbolcunun yerini nasil dolduracak acaba.

Gidenleri gectim daha ellerinde cok gereksiz adam var. Yarismaci bir takim kurabileceklerini düsünmüyorum, adamlarin hala en büyük silahi yakinda 35 yasina girecek olan Quaresma.

Satsalar nolacak? daha en az 4 transfer lazim ve kalecilere de gitti yani 5.

harun tekin diyorlar ama Bursa en az 3,5m istiyor kaldi, 6 dan kaldi 3, ve o 3 miljon ocak ayinda gelecekmis.

Pek anlamadim bu satisa

Satıyor da yerlerini doldurabilecek mi bakalım trt de ki boşbeleş serkan rençberin aklına kaldı futbol yapılanmaları.

Fabri:
Premier Lig uzun zamandır ilgilendiğim bir lig. Şu anda Beşiktaş ile Fulham görüşme aşamasında. Sözlü anlaşma var ama imza atılmadı. Premier Lig'de oynama isteğim var. Bu olursa, tüm taraftarlara ve kulübe şimdiden teşekkür ediyorum."

"Buraya mutlu olmaya ve elimden gelenin en iyisini yapmaya geldim. Hedeflerim vardı, hedeflerim doğrultusunda koşmaya devam edeceğim."

"Tolga Zengin, ağabeyimdir. Çok şey öğrendim kendisinden. Beşiktaş'ın kalesi emin ellerde."

Üst Alt