Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek

fiko paraları alıp kaçacak galiba

sırada pepe quaresma negredo ve vida var

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herifler 50 milyon euro falan kaldiracak satislardan. 9 agustis sonrasi epl den ucuza oyuncu toplar muhtemelen.

Su isi fikodan ogrenin ey yonetim. Bu isi dogru menajerlere teslim etmemiz şart.

Herifler 50 milyon euro falan kaldiracak satislardan. 9 agustis sonrasi epl den ucuza oyuncu toplar muhtemelen.

Su isi fikodan ogrenin ey yonetim. Bu isi dogru menajerlere teslim etmemiz şart.

İyi ki 2 oyuncu sattılar ha hazır kıta bekliyorsunuz resmen

vPp3m6.png

Ben bu transferde başarı falan görmüyorum.
Kaleci çok önemli bir mevki. Uyum yakalamış , yüksek performans veren, seni 4-5 sene daha götürecek bir kaleci bulmuşken ve bu kaleciyle 3 yılın 2'sini şampiyon tamamlamışken 6-7 milyona satıyorsun. Ardından o mevki yine deneme tahtısına dönmeye aday oluyor. Düşük maliyetli, iyi bir kaleci birini bulacam diye uğraş dur.

Ben bu transferde başarı falan görmüyorum.
Kaleci çok önemli bir mevki. Uyum yakalamış , yüksek performans veren, seni 4-5 sene daha götürecek bir kaleci bulmuşken ve bu kaleciyle 3 yılın 2'sini şampiyon tamamlamışken 6-7 milyona satıyorsun. Ardından o mevki yine deneme tahtısına dönmeye aday oluyor. Düşük maliyetli, iyi bir kaleci birini bulacam diye uğraş dur.
Benzer fikirdeyim. Kaleyle oynamak çok riskli iş. Fabri muhteşem mi değil ama kendi çapında fena katkı sağlamamıştı. Kaleci tercihleri tutmadığında takımlar nasıl bir felakete sürükleniyor acı şekilde tecrübe ettik biz de geçmişte.

Bu Fulham bizim Sabri’ye neden 6 milyon veriyor diye heyacanla başlığa girdim.Meğerse Sabri değil Fabri imiş.
Algı yanılması böyle bir şeymiş demek ki.

Amma abartmisiniz yav.
Biz zamaninda satsak 13-14'e satardik Muslerayi ama artik ebemize selam soyleyelim. Yani bizde satmak istesek ayni fiyatlara oyuncu satardik.

Besiktasin sampiyonluk dahi sanslari yok suanki kadro ile.

Üst Alt