Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek

Bjk önüne geleni satıyor ve Temmuz sonlarına gelmemize rağmen kimseyi almıyor. Geçen yıla nazaran epeyce zayıfladılar artı rotasyon imkanı azaldı. Büyük bir taaruza geçmezlerse yine 3.'lük için oynayacaklar gibi görünüyor..

Ben Fabri nin iyi bir kaleci oldugunu düsünmüyorum.

Kendi capinin üstünde performans gösteren bir vasat üstü kaleci bana göre. Senol faktörü var.

Ha bir de su adami Muslera ile kiyaslayanlara sadece gülüyorum. 6 Milyon iyi para Fabri icin, Harun'u alirlarsa pek bir fark hissetmezler muhtemelen Senol ile daha da iyi bir performans sergiler Harun.

Dünyada en zor bulunan mevki kalecidir hele ki şampiyonluğa oynuyorsan çok ciddi miktarlar vereceksin mesela bizim 2011'de Cana + 6.5 m euro verip total de 12-13 m euro'ya denk gelen parayla Muslera'yı aldığımız gibi hazır kaleci alma imkanın yoksa diğer tüm hamleler kumar olacaktır. Fabri kötü oynadığı maçlarda var fakat takımını ipten aldığı maç sayısı daha fazladır 2 senede bu tarz başarı yakalamış ve 1 m euro civarında maaş verdiğin kaleciye zam yapmıyorsan oyuncu zaten gelen ilk teklifte gitmeyi kafasına koyar.

Ben bundan sonra Beşiktaş'ın kaleci transferinde nokta atışı yapacağını düşünmüyorum ayrıca Fabri'nin en iyi özelliği topu oyuna sokma becerisiydi bu yönden defans hattındaki oyuncuları da baya rahatlatıyordu hatta takımını hızlı bir şekilde 3. bölgeye net atışlarla top atabiliyordu. Harun ya da başka bir isim gelse de bu kadar başarılı olacağını düşünmüyorum büyük kumar oynuyorlar eğer ki tutmazsa muhtemelen 4. olacaklar.

Ben Fabri nin iyi bir kaleci oldugunu düsünmüyorum.

Kendi capinin üstünde performans gösteren bir vasat üstü kaleci bana göre. Senol faktörü var.

Ha bir de su adami Muslera ile kiyaslayanlara sadece gülüyorum. 6 Milyon iyi para Fabri icin, Harun'u alirlarsa pek bir fark hissetmezler muhtemelen Senol ile daha da iyi bir performans sergiler Harun.

Musleraya niye hiç resmi teklif gelmiyor sn.Can ?

Fabri'nin maaşı ile Muslera'nın ki arasında dağlar kadar fark var diye biliyorum yav. Muslera da o seviyede bir maaş alsa teklif gelirdi direkt. Muslera, Türkiye sınırları içerisinde bir kalecinin almaması gerektiği kadar maaş alıyor.

Orası öyle de Dünya çapında kaleci diye lanse ediliyor ya yıllardır tek bir tane resmi teklif gelmedi

Sanırsam ilk geldiğinde 3,5-4 civarı değildi maaşı ortam uygundu + manyak performans göstermişti ona rağmen gelmedi

Orası öyle de Dünya çapında kaleci diye lanse ediliyor ya yıllardır tek bir tane resmi teklif gelmedi

Sanırsam ilk geldiğinde 3,5-4 civarı değildi maaşı ortam uygundu + manyak performans göstermişti ona rağmen gelmedi

Dünya çapında kıstasını nereye koyduğuna göre değişir. Bana göre birinci seviye kaleciler Courtois, De Gea, Oblak, Neuer; bunların arkasında da top seviyeyi zorlama potansiyeli olan kaleciler var. Muslera'da bir dönem bu dediğim ikinci seviyedeydi ama artık o potansiyelden uzak. Bunların arkasında kalan üst düzey kaleciler arasında ise pek bir fark yok. Hepsinin farklı farklı eksik yönleri var, çoğunun performansında da en büyük etken takımlarının performansı oluyor. Bana göre Muslera da artık bu seviyede ve bizim gibi takımlar için hala iyi bir kaleci.

O dönemde Türkiye'den yurtdışına şimdiki kadar yüksek bedelli çıkışlar olmuyordu yav. Zaten bizim çapımıza göre o dönem için Muslera'yı aldığımız bonservis+takas bayağı yüksek bir işti. O dönem için onun üzerine çıkabilecek bir teklif olabileceğini zaten sanmıyorum.

2 milyon euro alıyordu yine az değildi.

Dünya çapında bir kaleci de hiç olmadı lakin 3 sene boyunca Avrupa'da o çöküşü yaşamasaydık muhtemelen satardık.

Fabri'nin kariyerine bakınca 3 yıllık ama işte sürekli yükseliş olduğundan çok dikkat çekti.

Çok zor ama olur da ŞL gruplarını lider bitirirsek ve oyuncularımız dikkat çekerse, Maicon bile ummadığımız paralara gidebilir.

Onun dışında biz kötüyken Muslera da mükemmel değildiki teklif alsın, iyi takımda performansı yükseliyor bu bariz.

2 milyon euro alıyordu yine az değildi.

Dünya çapında bir kaleci de hiç olmadı lakin 3 sene boyunca Avrupa'da o çöküşü yaşamasaydık muhtemelen satardık.

Fabri'nin kariyerine bakınca 3 yıllık ama işte sürekli yükseliş olduğundan çok dikkat çekti.

Çok zor ama olur da ŞL gruplarını lider bitirirsek ve oyuncularımız dikkat çekerse, Maicon bile ummadığımız paralara gidebilir.

Onun dışında biz kötüyken Muslera da mükemmel değildiki teklif alsın, iyi takımda performansı yükseliyor bu bariz.

Yok bazıları sanki dünya çapında bir kaleci gibi lanse etme çalışıyor ona takılıyorum

Genelde ilk haftalarda saçma sapan hataları çok yapıyor.Taffarel geldikten sonra yükselişini görmemek için kör olmak gerekir.Tek isteğim ve dileğim 2-3 senedir lig başlangıçlarında yaptığı hataları minimum seviyeye çekmesi

Cl de zaten pek beklentim yok olan da bence hayal görüyordur

Mesela başganımız final felan demiş :asd:

Gecen senenin en az gol yiyen, ondan onceki senin ise ikinci en az gol yiyen takiminin birinci kalecisi. Bence oturmus kaleciydi ve yerini kolay doldurabileceklerini sanmiyorum. Sevindim.

Üst Alt