Furkan Özçal Galatasaray’da - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Furkan Özçal Galatasaray’da

Cevap: Furkan Özçal Galatasaray’da

Beni açıklandığında heyecanlandırmayan transferler yekta, ceyhun, rierra, yiğit, urfalı, hamit,Cris ve şimdide Furkan.

Urfalı da yanıldım. Hamit,Cris ve Furkan'da yanılmayı çok istiyorum.

Beni açıklandığında heyecanlandırmayan transferler yekta, ceyhun, rierra, yiğit, urfalı, hamit,Cris ve şimdide Furkan.

Urfalı da yanıldım. Hamit,Cris ve Furkan'da yanılmayı çok istiyorum.

Hamit transferi seni heyecanlandirmiyorsa söyleyecek birsey yok zaten. En büyük transferimizdi bu sene.

Gelecek vaad eden Türk futbolcuları almamız güzel çünkü bu takımın yarınları onlar.Furkan dan hemen birşeyler beklemeyin.Zaman zaman oynayacaktır.Kayseri taraftarı Furkan ın Kayserinin en iyi futbolcusu olduğunu söylüyor Şota yı eleştiriyorlar.Furkan geleceğin yıldızı olacak.

Gelebileceği en doğru yere geldi. Hoca yeteneği olan ve formayı hakeden hiç bir genci gözden kaçırmaz.

Bu çocuğu bi kaç maçta izlemiştim ve demiştimki kendi kendime , Ardanın hızlı hali ..

İnşAllah o, izlediğim Furkan G.Saray'da daha iyi olur, daha iyi yerlere gelir,

İlk 11'in vazgeçilmezlerinden olur inş..

Neyse, hoş geldin aslanım inanıyorum sana ben.

valla başta inanmadım furkan gibi yetenekli adamı zaten senelerdir neden büyük takımlar almaz merak etmişimdir. inanılmaz hırslı hücum presin tavan yaptığı adamlardan 90 dakika sahanın her yerinde görebilirsiniz.

bunun yanında tekniği iyi fizi açıdan ise hep güçlü. Tam Fatih Terimin aradığı tarzda oyunculardan. Tek eksiği ise şans. Talihsiz sakatlıklar yaşadı.

Aynen ben de birkac yildir dusunuyorum, unutmayalim ki bunu Tolunay Kafkas ilk oyuna surdugunde 17 yasindaydi. Yasi ve deneyimi itibariyle cok uygun bir transfer. Bizim altyapidan cikan Emre anca 22 yada 23 yaslarinda superligde sahaya duzenli olarak cikabildi.

Bana gore su an itibariyle Yekta ve Ceyhun'un ilerisinde bir oyuncu.

Bir Selcuk Inan ornegi var gozumuzun onunde cocuk nerelerden nerelere geldi yeter ki calisma istegi olsun. Sayet 5 yil once Selcuk'u biz direk Manisa'dan almis olsaydik bu Furkan icin yapilan yorumlarin aynisi yine yapilacakti.

Bana gore bu cocuk onumuzdeki yillarda yeni Okan'imiz olur.

Sezer, Özer, Caner, eskide olsa Selçuk Ş. :eek:

Her takıma B kadro adamlar lazım. Bir kısmı patlayacak ve daha iyi koşullarla satılacak, bir kısmı idare edecek ve rotasyon oyuncusu olacak. Bir kısmı hiç tutunamayıp silinip gidecek.

Porto Japonya 2nci liginden 1 milyona Hulk 'u alırken de eleştirilmiş midir acaba?

Caner şu an milli takımda ve her ne kadar kendisini beğenmesemde dediğim transfer tanımına uymuyor.

Sezer olsun,Özer olsun özelliklede Selçuk Şahin olsun şu an aşısı tutmasada,başarısızda olsalar o an için türkiyenin en gözde oyuncularındandı.Buradaki mantığı hala anlamıyorsunuz.

orhan, bekir, emreciksin

serdar, hasan ali kaldirim gibi adamlara 10 milon yakin para vermislerdir ayrica

ligi takip etmedigini söylemis arkadas acik acik aslinda

Sadece Orhan,Bekir gibi damları bu sınıfa koyabiliriz ki ona rağmen Bekir şu an milli takımda.

Diğer saydığınız isimler bizim takıma alınsa havaya uçarsınız.Gerçi en dünyadaki en rezalet topçuda alınsa bu taraftarın çoğu sırf yönetimi eleştirmemek için gene beğenir.Galatasarayın son senelerdeki en büyük sorunu bu durum.

Ben burada alınan oyuncunun başarı veya başarısızlık oranından bahsetmiyorum.İki klüp yöneticileri arasında mantalite farkı var diyorum.Hırs farkı var diyorum.

Üst Alt