futbol efsaneniz kim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbol efsaneniz kim

Ronaldinho
Drogba
İbra
Falcao

İkisine gelip parçalı giymek nasip oldu.d.d

Ama kesinlikle Metin Oktay'ı dünya gözüyle izlemeyi çok isterdim. Ben 12 yaşımdan sonra daha çok ilgilendim futbolla. Hagi'yi hayal meyal hatırlıyorum çocuk aklımla. GS efsanesi olarak vereceğim iki isim de kesinlikle onlar olurdu.

Futbola aşık olduğum ilk yıllarda benim efsanelerim su şekilde idi.

Hakan Şükür
Thierry Henry
Denis Bergkamp
Gheorghe Hagi

Keşke ilk isim bir hain olmasaydı hâlâ çok severdim kendisini.

Bundan sonraki süreçte en sevdiğim isim Bülent Korkmaz'dır. Hatta Bülent kaptan ve Maldini reis sayesinde yıllarca hem stoper olup hem de 3 numaralı formayı giydim amatörde futbol oynarken.

Formamızı terletmişleri saymazsak:

1-Ronaldo (R9) prime hali kadar tehlikeli santrafor gelmez. Ne bok yiyeceği belli olmaz deyiminin futbolcu olarak vücut bulmuş hali.
2-Zidane tek başına maçı sürklase ettiği belki onlarca maç vardır. Hele milli takımdaki resitalleri.
3-Messi izlediğim en iyi oyuncu.
4-Ronaldo (7) izlediğim en iyi 2. oyuncu. İstatistikler ortada.

Her zaman bir numara Maradona'dır. Kimse hikaye anlatmasın. Diğerleri sıralamayı oluşturur!

En iyi futbolcu kim demiyor ki zaten anket. Efsaneniz kim diyor, yani en sevdiğiniz futbolcu..

Kelimelerle oynamayı bırak. Futbol efsanesini söyledim ben. Beğendiğimi söylemedim. Maradona'nın üstüne efsane yok..

Ne ayaksın sen ya!

Arkadaşlar sakin

Tartışmasız RONALDINHO.

Onun zamanına denk geldik çünkü.
onun kadar topu ayağına aldığında heyecan duyduğum başka bir futbolcu olmadı.

Messi Müssü filan hikaye benim için onun yanında.

Üst Alt