futbol efsaneniz kim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbol efsaneniz kim

Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?

Hagi. Çünkü çok büyük oyuncu. Çünkü Galatasaray'ı Galatasaray yapan adam.

Çocukluğumda en sevdiğim futbolcu olan Hasan Şaş'ı da atlamayayım. Her zaman 11 numaraya sempati duymuşumdur onun sayesinde. :)

Avrupa'da oynayan futbolculardan; Del Piero, Van Nistelrooy, Zidane, Giggs, Ronaldo sevdiğim adamlardır.

Ama efsaneniz diyor anket eusebionun bu forumda birinin efsanesi olması için heralde 60 yaşında falan olması lazım ama bencede ankette olmalıydı sonuçta yaşı büyük üyelerimiz de var.

Bir insanın efsanesi olması için illa o kişiyi canlı canlı izlemesi gerekmez ki. Benim futbol efsanem Stefano'dur. Hakkında okuduklarım, izlediğim belgeseller buna yeter de artar bile.

Böyle oylamalarda Hagi'yi ayrı tutarım her zaman.

Sonrasında Rui Costa, Nuno Gomes ve Vitor Baia üçlüsü gelir.

Bir insanın efsanesi olması için illa o kişiyi canlı canlı izlemesi gerekmez ki. Benim futbol efsanem Stefano'dur. Hakkında okuduklarım, izlediğim belgeseller buna yeter de artar bile.

doğru bak o konuyu atlamışım mesela bende kendisinde zeka geriliği olmasına rağmen defanstan topu alıp kaleye gidebilen garrınchayı acayip severiö

Kesinlikle katılıyorum. Bende Bobby Robson'ı bu şekilde sevdim. Babamın onu övmeleri. Gollerinden bahsetmesi. Hakkında anlattıkları ve okuduklarım beni çok etkilemişti.

Üst Alt