futboldan soğumak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futboldan soğumak

vallahi sorma üstad. geçtiğimiz sezonlar daha bi keyifliydi. şampiyonluk yarışında olmadığımız sezonlar bile daha bi farklıydı ne biliyim. sarmıyor eskisi kadar ülke futbolu, milli takımı zaten saldım bokunda boğulsunlar

He bu arada fbjk galibiyetleriyle hiç bir sekilde alakasi yok konuyu baska yerlere cekmeyelim. Fb gayet coskulu oynuyor baskili oynuyor ha defansta pek iyi degiller ama bunlar dogal seyler fb sampi olmus jk olmus ts olmus bunlar da umrumda degil

Dün Dortmund Bayern maçina baktim bugün Liverpool arsenal macina baktim. Sonra gel süper lig den zevk al 😄 Milli takima bakiyorum profesyonel futbolcu sayisinin tek haneli rakamlardan olusan Milli takimlarla yarisiyoruz.

Dün Dortmund Bayern maçina baktim bugün Liverpool arsenal macina baktim. Sonra gel süper lig den zevk al 😄 Milli takima bakiyorum profesyonel futbolcu sayisinin tek haneli rakamlardan olusan Milli takimlarla yarisiyoruz.
ben son dkda gol atınca tepki vermiyorum artık.fatih hoca olunca ister istemez daha cok hırs oluyodu.okanın oglu yuzunden konsantre oldugunu sanmıyorum.oglu tamamen iyileşmeden gelmesi risk bence.

ne zaman mertens,mata devreye girer,okan hamza hoca gibi inançlı demeçler verir.o zaman inanırız

Kalite yuksek degil ama haftada en az 2 3 mac heyecanli geciyor. Beklentiye bagli biraz da. Beklentimi dusuk tutup sirf vakit oldurmek icin takip ediyorum maclari. O acidan tatmin ediyor.

Üst Alt