G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Cevap: G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

zaten genel olarak sike deyince

cogu kisinin aklina ilk fenerbahce sonra aziz yildirim gelir

2004 senesinde hangi yardımcı hakemler hangi maçlara atanmış,neler olmuş bi baksınlar bakalım.

Şeker kardeşim iyi hoş diyorsunda sen kendi yazdığına kendin inanıyormusun ?

G.antep 4-3'lük maçtan 3 hafta sonra kendi evinde Gs ile oynadı , o iki maçı alsa Şampiyon olucak ve CL'ne katılcak

Yani sen diyorsun ki G.antep başkanı adını tarihe altın harflerle yazdırıp efsane başkan olmak varken , heykelinin dikilmesi varken , 5.büyük olmak varken , CL'de katılım payı olarak milyon eurolar almak varken , sadece Fb şampiyon olsun diye 2.yarıda maçı verdi diyorsun ,

Vay beee ne başkanmış şu Aziz Yıldırım , sence ne kadar vermiştir Aziz 50 milyon euro falan ,

Bilip Bilmeden Konusma..Bir Gaziantep´li olarak ne dümenler döndügünü benden iyi bilen olamaz..!!

O´nu düsünecek olan Celal Dogan su aciklamayi yapti o zamanlarda..TV lerde kendim sahit oldum...

"Biz Sampiyonluga veya Sampiyonlar Ligine hazir degiliz..!" dedi.. Yaani Futbolcularin Piyasasi artar ve onlara o Paralari ödeyemeyiz...

Niyeti 1. likte veya 2.likte yoktu.!!!

Hayati Koca´ya soru..

Sevgili ezeli Rakibimizin Taraftari...Ben bu Sike olaylarini gecmek istiyorum..

sana saadece bir soru soracagim...

2000/2001 Sezonunda Fenerbahce Sampiyon olmustur..

Fenerbahce 4:3 Gaziantepspor maci hakkinda ne düsünüyorsun..? ve Bu Cihan Oskay´in Gündeme getirdigi Telefon Kayitli Sike olaylarina ne diyorsun..??

Allah Gaziantepspor´u o Celal Dogan´dan Korusun...

yahu akıl var mantık var

satılcak olan maç

satın alıncak maç

3-0 dan satılır yada satın alınır mı allah aşkına yaa?

cihan oskayı oraya kimlerin gönderdiğini

o programda kameranın ani bi dönüşüyle serhat uluerenin o satılmış adama

el hareketleriyle hadi salla salla manasında telkinde bulunduğunu da mı görmediniz?

şimdi ben çıkıp sana arda geçen sene doping yaptı dersem ne dersin peki..

Hayati Koca´ya soru..

Sevgili ezeli Rakibimizin Taraftari...Ben bu Sike olaylarini gecmek istiyorum..

sana saadece bir soru soracagim...

2000/2001 Sezonunda Fenerbahce Sampiyon olmustur..

Fenerbahce 4:3 Gaziantepspor maci hakkinda ne düsünüyorsun..? ve Bu Cihan Oskay´in Gündeme getirdigi Telefon Kayitli Sike olaylarina ne diyorsun..?

Allah Gaziantepspor´u o Celal Dogan´dan Korusun...

ben cevap verebilirmiyim???

2001 senesinde bizi yenseydi ve o maçtan sonrada 1-2 maç daha kaybetmeselerdi (sanırım galatasarayla oymamışlardı) şampiyon olacaklardı... en azından şampiyonlar ligine gideceklerdi...böyle bir durumda kim şike yapar???

2003-2004 sezonunuda unutmayalım 11 puan geriden gelip sampiyon olmuslardı besiktasa o ara ne yaptılar kimlerle imha ettiler onuda çok merak ediyorum

Araştırılsa daha neler çıkacakta bu Mahmut denen korkağın sesi niye çıkmıyor ben onu anlamıyorum.Bazıları da forumları karıştırdı heralde ahkam kesmeye başlamış.4-3 ve 2008 yılındaki 5-0 maçlar da birşey olmaması mümkün değil ama ne yapıp edip örtbas ettiler.Üstelik aziz mahmutu arayıp azarlıyor ve mahmutta kenardan olayları izliyor.

2003-2004 sezonunuda unutmayalım 11 puan geriden gelip sampiyon olmuslardı besiktasa o ara ne yaptılar kimlerle imha ettiler onuda çok merak ediyorum

biz o sezon maç eksiğimizle 11 puan gerideydik yani totalde 8 puan

şimdi dön bakalım fenerbahçenin löw zamanına

9 puan öndeydik devre arası

o sezon neler oldu,kimlerin ayakları kırıldı,kimlere ceza verildi,Galatasaray kaç penaltı attı bi dön bak bakalım..

konuşuyorsunuz madem tutarlı konuşun..

neymiş 3-0 dan 4-3 olan maç heryerde şikeymiş

sizide mi 3-0 dan 4-3 şikeyle yendik

yahu akıl var mantık var

satılcak olan maç

satın alıncak maç

el hareketleriyle hadi salla salla manasında telkinde bulunduğunu da mı görmediniz?

Cihan Oskay olayını bilmem de Antep maçınız çok net bence yani.Hadi herşeyi geçtim maç 3-3 dk 80.Antep'in beraberliği kurtarması için 10 dk'sı var.Rapajiç 60 metre top sürüyo kimse çıkmıyo karşısına Hocam ya!Ben İstiklal'de o kadar rahat yürüyemem ya!

Cihan Oskay olayını bilmem de Antep maçınız çok net bence yani.Hadi herşeyi geçtim maç 3-3 dk 80.Antep'in beraberliği kurtarması için 10 dk'sı var.Rapajiç 60 metre top sürüyo kimse çıkmıyo karşısına Hocam ya!Ben İstiklal'de o kadar rahat yürüyemem ya!

yahu nasıl izliyorsunuz maçı anlamıyorum

60 metre top sürmüş kimse geçmemiş karşısına öylemi

o adam o gülü atarken 3 kişiyi çalımladı

biri dokunamadı bile diğeri arkadan tekme salladı 3. de formasından çekti yine durduramadılar adamı

gelmiş burda 60 metre top sürdü diyorsun gir bak izle bakalım boş mu top sürmüş

Lucescu: Demek ben haklıymışım

2000-01'de G.Saray'ın başında olan Rumen hoca, "F.Bahçe hiç sahada kazanmadı. Galatasaray'da ve Beşiktaş'ta çalışırken bunları gördüm. Bu yüzden Türkiye'ye asla dönmem" dedi.

Cihan Oskay'ın açıklamalarıyla ilgili olarak dönemin Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu ilginç açıklamalarda bulundu. Türkiye'deyken bu tür olaylara işaret eden hatta TBMM'yi göreve çağıran Lucescu, "Ben bunları söylediğimde deli dediler. Yalancılıkla suçladılar. Böyle bir adamın ortaya çıkmasını bekliyordum. Haklılığım ortada" dedi. İtalya'da Juventus'un küme düşürülmesiyle sonuçlanan soruşturmaya benzer bir soruşturmanın Türkiye'de de açılması gerektiğini savunan Rumen teknik adam, "Fenerbahçe hiçbir maçını sahada kazanmadı. Galatasaray'da ve Beşiktaş'ta çalışırken bunları gördüm" ifadesini kullandı.

TEKLİFLERİ REDDETTİM

Mircea Lucescu, yakın dönemde büyük takımlardan teklif aldığını belirterek, "Ama döndüğümde de geçmişte yaşadığım şeyleri yaşayacaktım. Bu yüzden Türkiye'den aldığım teklifleri reddettim. Ukrayna'da kalıp Dinamo Kiev ile savaşmayı tercih ederim" şeklinde konuştu. Haklı çıkmaktan mutlu olduğunu belirten Lucescu, "Şu anda tüm Türkiye benim söylediğim şeylerin, iddiaların haklı olduğunu gördü. Bu olay beni şampiyon olmuş kadar beni sevindirdi" yorumunda bulundu.

Galatasaray-Ankaragücü Maçı

Tecrübeli teknik adam Lucescu, şike iddialarının iyi araştırılması gerektiğini ifade etti. Pazartesi günü Star TV’de yayınlanan Telegol Özel programında Cihan Oskay’ın Aziz Yıldırım’ın talimatıyla şike yaptırdığı iddialarını yorumlayan Lucescu, “Siz asıl 32. haftada oynadığımız Galatasaray-Ankaragücü maçına bakın. Eğer bu iddialar doğruysa şampiyonluk G.Saray’ın hakkıdır.” dedi.

Anormal Şeyler

Rumen teknik adam, “O sezonun sonuna doğru anormal şeyler olmaya başladı. Galatasaray şampiyonluğa doğru koşuyordu. Ancak gizli bir el ortalığı karıştırmaya başladı. Hiçbir iddiası olmayan rakiplerimiz, büyük bir motivasyonla oynarken, hakemler de bizi ateşe atıyordu. Özellikle son iki haftaya girildiğinde bu şaibeler daha da arttı. Ankaragücü maçını yöneten hakem Bülent Uzun’un nasıl maçı katlettiğini herkes biliyor. Okan’ı ilk yarıda haksız yere oyundan attı. Maç boyunca adeta Galatasaray yenilsin diye uğraştı. Ali Sami Yen’den 2-1 mağlup ayrıldık. Fenerbahçe işte bu oyunlarla şampiyon oldu. Bence Samsun-spor maçı, Trabzonspor maçı çok da önemli değil. Eğer araştırılacaksa Galatasaray-Ankaragücü maçı araştırılsın.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin bir Avrupa ülkesi olduğuna ve gelecekte Avrupa Birliği’ne gireceğine dikkat çeken Shakhtar Donetsk’in teknik direktörü Lucescu, “Bakın futbolda İtalya neler yaptı? Türkiye de bu kararlılığı artık göstermeli.” açıklamasında bulundu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2000-2001 sezonunda şike yapıldığını tespit etmesi durumunda şampiyonluğun G.Saray’a verilmesi gerektiğini ifade eden 61 yaşındaki tecrübeli hoca, “Juventus’un şampiyonluğu elinden alındığı gibi Fenerbahçe’nin de alınabilir.” yorumunu yaptı.

29 Kasım 2006

Kaynak: Sabah

yahu akıl var mantık var

satılcak olan maç

satın alıncak maç

Gec Kardesim Gec..Ozaman Youtube´yemi takilirsin, baska yeremi mi bakarsin o maci seyret ve Antep´in yedigi Golleri bi izle...Ben Baska birsey demem...

Cihan Oskay´i hadi Serhat Ulueren sisirdi..Peki o Telefon Kayitlari neydi..?? Telefon Kayitlari bir dümenin döndügünü resmen belli etmiyormuydu..?? Nedense o siralar Piyasada gözükmeyen Oktay derelioglu birden TV lerde Aziz Baskanin saayesinde calismaya basladi Yorumcu olarak...

Kisacasi kocum dua edin Türkiye gibi bir Ülkede oynuyor Fenerbahce..Bu Olaylar Almanya´da, Italya´da veya Ingiltere´de olsaydi simdiye 3. Lige düsmüs geri cikmistiniz´da neyse...

nede olsa Fenerbahce´den Temiz Takim yoktur hadi bagirin sene "Mahmut Özgener istifa" diye..

ben cevap verebilirmiyim???

2001 senesinde bizi yenseydi ve o maçtan sonrada 1-2 maç daha kaybetmeselerdi (sanırım galatasarayla oymamışlardı) şampiyon olacaklardı... en azından şampiyonlar ligine gideceklerdi...böyle bir durumda kim şike yapar???

senin su düsüncene saadece sunu söylerim..assagiyi oku...

Bilip Bilmeden Konusma..Bir Gaziantep´li olarak ne dümenler döndügünü benden iyi bilen olamaz..!!

O´nu düsünecek olan Celal Dogan su aciklamayi yapti o zamanlarda..TV lerde kendim sahit oldum...

"Biz Sampiyonluga veya Sampiyonlar Ligine hazir degiliz..!" dedi.. Yaani Futbolcularin Piyasasi artar ve onlara o Paralari ödeyemeyiz...

Niyeti 1. likte veya 2.likte yoktu.!!!

biz o sezon maç eksiğimizle 11 puan gerideydik yani totalde 8 puan

şimdi dön bakalım fenerbahçenin löw zamanına

9 puan öndeydik devre arası

o sezon neler oldu,kimlerin ayakları kırıldı,kimlere ceza verildi,Galatasaray kaç penaltı attı bi dön bak bakalım..

konuşuyorsunuz madem tutarlı konuşun..

neymiş 3-0 dan 4-3 olan maç heryerde şikeymiş

sizide mi 3-0 dan 4-3 şikeyle yendik

03-04 de şike ile şampiyon oldunuzmu olmadınızmı? çok iyi bir beşiktaşı şampiyonluga giden besiktası sistematik bir şekilde yıpratıp çökerttiler.

yahu nasıl izliyorsunuz maçı anlamıyorum

60 metre top sürmüş kimse geçmemiş karşısına öylemi

o adam o gülü atarken 3 kişiyi çalımladı

biri dokunamadı bile diğeri arkadan tekme salladı 3. de formasından çekti yine durduramadılar adamı

gelmiş burda 60 metre top sürdü diyorsun gir bak izle bakalım boş mu top sürmüş

Kimse çıkmadı derken müdahele etmediler demek istiyorum.Son oyuncu adam gibi oynadı onda da iş işten geçti zaten.

Gec Kardesim Gec..Ozaman Youtube´yemi takilirsin, baska yeremi mi bakarsin o maci seyret ve Antep´in yedigi Golleri bi izle...Ben Baska birsey demem...

Cihan Oskay´i hadi Serhat Ulueren sisirdi..Peki o Telefon Kayitlari neydi..?? Telefon Kayitlari bir dümenin döndügünü resmen belli etmiyormuydu..?? Nedense o siralar Piyasada gözükmeyen Oktay derelioglu birden TV lerde Aziz Baskanin saayesinde calismaya basladi Yorumcu olarak...

Kisacasi kocum dua edin Türkiye gibi bir Ülkede oynuyor Fenerbahce..Bu Olaylar Almanya´da, Italya´da veya Ingiltere´de olsaydi simdiye 3. Lige düsmüs geri cikmistiniz´da neyse...

nede olsa Fenerbahce´den Temiz Takim yoktur hadi bagirin sene "Mahmut Özgener istifa" diye..

senin su düsüncene saadece sunu söylerim..assagiyi oku...

yahu neyi geçicem kardeşim

gir izle hangi gol bilerek yenmiş o maçta gir izle

sonra birde bizim denizlide kaybettiğimiz şampiyonluğun sezonunda denizli kalecisi suleymanuo nun topu elinden kaçırıp servetin önüne bırakılışını izle(ben buna şike demiyorum) ama gir bi izle hangisi daha nett!!

03-04 de şike ile şampiyon oldunuzmu olmadınızmı? çok iyi bir beşiktaşı şampiyonluga giden besiktası sistematik bir şekilde yıpratıp çökerttiler.

nasıl çökertilmiş beşiktaş

en iyi adamı ilhanı fenerbahöe mi sattırmış

5 kırmızı kartı fenerbahçemi göstertmiş

o tekmeleri fenerbahçe mi sallttırmış

her maçtan sonra lucescuya takımına motive olma durmadan o maçı konuş diye fenerbahçe mi söylettirmiş..

inönüde gidip eze eze 3-1 yendiğimizde bjk yı hakemmi katletmiş,bjk maçı mı satmış!!

yahu neyi geçicem kardeşim

gir izle hangi gol bilerek yenmiş o maçta gir izle

sonra birde bizim denizlide kaybettiğimiz şampiyonluğun sezonunda denizli kalecisi suleymanuo nun topu elinden kaçırıp servetin önüne bırakılışını izle(ben buna şike demiyorum) ama gir bi izle hangisi daha nett!!

Souleymanou Kayseri maçında Baroni'nin şutunu içeri alınca talihsizlik diyosunuz,Servet atınca şike diyorsunuz.Bu ne perhis bu ne lahana turşusu.

her maçtan sonra lucescuya takımına motive olma durmadan o maçı konuş diye fenerbahçe mi söylettirmiş..

inönüde gidip eze eze 3-1 yendiğimizde bjk yı hakemmi katletmiş,bjk maçı mı satmış!!

federasyon dügmeye bastı işte o yıl zaten medyanında işine gelmiyordu digitürkünde bjknın 2.kez ust uste sampiyon olması ibreyi sizi çevirmek için ellerinden geleni yaptılar ve basarılıda oldular.3.yıldızıda o sezon almıştınız..

O sene hangi yardımcı hakemler hangi maçlarda görev yapmış,neler olmuş?Bu kadar diyorum.

Üst Alt