G.Saray'dan Fener'e dev çalım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan Fener'e dev çalım

Cevap: # Lucho Gonzalez

yani Lucho tabi ki üst düzey bir oyuncu ancak Fatih Hoca'nın oynatacağı 4-2-2-2 sisteminde Lucho değilde daha defansif bir adam daha iyi işler. Cambiasso bu açıdan çok uygun keza Kallström'de. Ha gelirse üzülürmüyüm? yok baya kalkıp oynarım ama sanki o sistemde olmaz gibi geliyor çünkü defans hattımız hala çok güvenilir değil.

Cevap: # Lucho Gonzalez

ya arkadaşlar, ne luchosu ya, cambiasso ya. Lucho mucho 50.000 kişi çektirmez. Ama esteban için kuyruk olunur

Cevap: Fenerbahçe'den G.Saray'a dev çalım

Başlığın tam tersi olması lazım değil mi yahu. Ben mi yanlış düşünüyorum?

Cevap: G.Saray'dan Fener'e dev çalım

selçuk lucho orta sahası mantıklı gelmiyo bana yaw çok yumuşak bi orta saha gibi bize bi suat kaya lazım selçuğun yanına kesici orta saha tipinde. bakın önstoper demiyorum m.sarp gibi bişey değil kastım :D

selçuk lucho orta sahası mantıklı gelmiyo bana yaw çok yumuşak bi orta saha gibi bize bi suat kaya lazım selçuğun yanına kesici orta saha tipinde. bakın önstoper demiyorum m.sarp gibi bişey değil kastım :D

Tek santrafor oynarız Selçuk un yanına bir adam daha alırız.Forvet transferi yapamıyoruz bir türlü.Yerli bir isimle idare edebiliriz.Avrupada yokuz nede olsa Elmander Baros Stancu yeterli olur.

aman ne büyük çalım bank asyadaki takımın istediği futbolcuları istiyoruz ya yönetim napıyorsunuz Allah aşkına

:asd::asd::asd::asd::asd::asd:

lucho yu az biraz tanırım. çok fazla izlemedim. ama cambiaso ve lucho yu iyi bilenler sizce hangisi gelse bize daha faydalı olur?

ofansif düsünürsek lucho daha dengeli bir takım istersek cambiasso

Cevap: Lucho Gonzalez

Fransa futbolu serttir. Ama malesef biz kuralsız saçma sapan bir sertlik uyguluyoruz. Dolayısıyla narin yapılı futbolcular Fransa liginde kuralların nasıl işlediğini öğrenip uyum sağlayabilecekken bizdeki kaotik sertlik sonucu eli bacağında ülkeyi terkedebilir. Misal Anelka. En zor Liglerin hepsinde oynadı. İngiltere'de şov yaptı. Neden Türk Ligi'nde beceremedi adam. Bizim çelimsiz futbolcular mı ezdi fizik gücüyle? Hayır. Adam size alenen vuruyorsa malesef dayanıklılığın da fizik gücünün de önemi kalmıyor. Hakemlerin maç yönetim tarzı gerçekten çok kötü. Birinin futbolun erkek oyunu olsa da neticede bir oyun olduğunu ve çim sahadakinin savaş olmadığını hatırlatması gerekiyor. Bu hatırlatma da nedense sadece izlediğim Fenerbahçe maçlarında yapılmış gibi duruyor. Bu şartlar altında Fransa Ligi'nden gelmesi bir avantajdır tabi fakat sorunumuzu çözmeyebilir.

Anelka'nin olayi biraz da duygusalliktan. Ingiltere'de de hocasi degisince, performansina yansiyor eger anlasamiyorsa. Fransa liginden gelip de burda basarili olmus cok adam var Baros, Song, Ribery vb. . Fransa ve Italya tecrubesi olan oyuncularin tercih edilmesinden yanayim.

Üst Alt