G.Saray'dan Fener'e dev çalım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan Fener'e dev çalım

Cevap: # Lucho Gonzalez

İyi olur güzel olur da ben Villas-Boas'ın bizzat ilgilendiğini biliyorum Chelsea için

Harbiden o zaman heyecanlanırım.Çok klas olur bu transfer,Türkiye ligine renk ve cümbüş gelir.Tırtıllar,kelebek olur o kadar söylüyorum.

Lucho Oyunun iki yönünüde iyi oynar....Yaptığı ileri çıkışlarda üstün oyun zekasıyla bu ligde en az 10 gol 10 asist yapar..

Ben kesinlikle bu dönemde 4-4-2 ye karşıyım..Bizi kadrodaki kanat adamlarıyla bu sistem yürümez..4-3-3 sistemi en mantıklı olanı..Bu ligte bu sistem tutmuyor laflarıda palavra..Al bakalım doğru ve kaliteli oyuncuları nasıl oynanıyor..

Bas parayı İnler ve Luchoya ,hiç forvet almana gerek yok..Elindeki foırvetler çatır çatır gol atar..Ama akılanmıyoruz hala 3.yabancı forveti arıyoruz.Forvet alacaksanda mis gibi Mevlüt var..Elmandr,Baroi,Mevlüt üçlüsü yeterde artar bile..

Tabiki birde sağ tarafa Keita tarzı delici,çabuk aynı zamandada skorer bir adam lazım..

Gelirse bu adamı Selçukla beraber ora sahada kullanırsak biraz sıkıntı yaşarız takım savunması anlamında.Porto zamanında bir ara çift yönlü orta saha gibi oynamıştı ama Marsilyada 10 numara gibiydi.

Lucho iyi futbolcuda çok iyi para harcayacaksak ilk tercih kesinlikle Cambiasso veya Motta olmalı bence.Sürekli koşacak mücadele edecek defansa yardım etcek bir adam lazım.

Lucho iyi futbolcuda çok iyi para harcayacaksak ilk tercih kesinlikle Cambiasso veya Motta olmalı bence.Sürekli koşacak mücadele edecek defansa yardım etcek bir adam lazım.

Zaten böyle bir oyuncu illaki alınacak.

Bu ofansif orta saha rolünde oynayacak oyuncu. Nitekim Fatih Terim'in kafasındaki taktiği Arshavin söylentilerinden de anlayabiliriz. 4-2-3-1 oynayacağız büyük ihtimalle. Galatasaray o bölgede birden fazla oyuncu ile ilgileniyodur biri de Arshavin'dir. Ama ben çok net Lucho'yu tercih ederim.

tek forvet oynayacaksak lucho artı bir defansif oyuncu şart. ama 4-4-2 sisteminin oyuncusu lucho değil. oraya defansif lazım.

Üst Alt