G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: G.Saray'dan TFF Başkan Adayı Kararı!

Olayın iç yüzünü bilmiyoruz ama, Galatasaray adına çok doğru bir duruş olmadı.

Umarım bunun mantıklı bir açıklaması vardır.

Renktaş sonuca bak sonuca... Hani bi laf vardır, hatice değil netice...

Kandırmayalım kendimizi, biz babalar gibi çark ettik, yukarda bazı arkadaşlar kendince başkan'ı haklı çıkarmak adına bazı gerekçeler sunmuş ama hiç bişey bu ayıbın üzerini örtemez.

En başından beri dik dur, laf söyle, demeç ver, ultimatomlar yayınla, taraftarının uyarmadığı uyandırmadığı kurum kalmasın, ama son dakikada çat diye çark...

Çark etmeyen, ne olursa dik duran düşmanım da olsa helal olsun demesini bilmek lazım, hazımsızlığa gerek yok.

Hazımsızlık değil benımksıı bursa ya karsı neden hazımsızlığım olsun.herzaman olduğu gibi bilinçsizce ortalığı atese vermeye bakıyoruz ne olup bıttıiğini bilmeden.Biz bu sabaha kadar Ata Aksuyu destekledik ama bi biz desteklemişiz işte adam çekildi.3 temmuzdan buyana yönetımın azda olsa yaptığı tum ıyı ıslerı sız yakıp yıkıyorsunuz ancak dik duruyor dediklerinizin bizi taaa en basta sattığını görmuyorsunuz.

Bursa'nın derdi bjk lı birinin baskan olması şike,tff,futbol adamların bir tarafında değil zaten öyle olsa en başta mali ile bir olup en basta bize tepkı göstermezlerdi.

Madem dik duruyorlar hanım hanımcık oturacaklarına ses çıkarsalardı biraz bizimkiler en azından bu sabaha kadar bir aday için çalıştılar.O dik duran camialarda sessiz sedasız izlediler

Ya fb'yi ya da bizi kandırıyorlar. Onların ve bizim çıkarlarımızın ortak olabileceği bir aday mümkün değil çıkamaz. Bu arada küme düşürmeyi ben çoktan unuttum. Belki bu seneye eksi puan verirler fb de razı olur çünkü zaten eksi puan almışlar kadar farkı açtık :)

Bir şey olmaz. Başkan ve yönetim bu işleri buradaki herkezden daha iyi bilir ve yönetir. Eleştirirken hakarete varan cümleler kullanmayın. sınav zamanlarınız falan geliyordur. Derslerinize yoğunlaşın. Ailelerinizle yoksa harçlık konusunda sorunlar yaşarsınız.

senin ve senin gibilerin zihniyetinden -hosnut degilim-

bravo bursaya.. artı şenol güneş hocaya.. bizimkiler bişeylerin garantisini almış heralde.. yazık!

Neyin garantisi olabilir ? Geleceğin garantisi olabilir mi ?

Yıldırım'ın Galatasaray'a bakış açısı ve vizyonu belli,listesindeki toplam 8 isim fb'li ve bjk'li ve bu iki takım, şikeci takımlar...

Bizim onların tarafında işimiz varsa, neyin garantisini aldık ? Çıkarlarımız çatışıyor bir kere,yani desteklememizde mantıklı yön bulamıyorum kurumsal olarak. Kişisel olarak belki bazı çıkarları vardır onu bilemem ama Galatasaray'ın geleceğini tehlikeye soktular. Ha biz desteklemesek de Demirören kazanır fakat şimdi ağlayıp sızlamma gibi bir lüksümüz yok. Göreceğiz bakın neler olacak.

Bunlar Galatasaray'a gün yüzü göstermeyecek kuş toplulukları ve biz onları destekliyoruz...Şaka gibi..

Ya fb'yi ya da bizi kandırıyorlar. Onların ve bizim çıkarlarımızın ortak olabileceği bir aday mümkün değil çıkamaz. Bu arada küme düşürmeyi ben çoktan unuttum. Belki bu seneye eksi puan verirler fb de razı olur çünkü zaten eksi puan almışlar kadar farkı açtık :)

Küme düşme olmassa çok net Uefa ve Fifa bu işe el koyar. Arkadaş biz şike yaptık düşürdüler İtalya'da, Yunanistan'da vs. bu adamlar kafasına göre at koşturuyor demezler mi ? Uefa ve Fifa'da madem öyle alın size bilmem kaç sene Avrupa'dan men deyince o zaman gözümüz açılır. Sıkıntı kendi içimizde değil.

yahu ne kadar igrenc adamlar

sadri ile mecnun yanyana oturuyor

daha dün atis vardi sadri 1 mio verdi vsvsvs.

bu sadri karadenizli ise ben güneydogulu degililm

ne mide var bu yuvarlak adamda

Bu adam kendi kulübünün eski as başkanını desteklemedi hadi onu desteklemedin bizede ihtiyacımız olan desteği vermedin.61 sene bu kazan kafayla kupa mupa göremez bunlar

TRT Sporda Serkan Akçay UEFA'nın Demirören'den rahatsız olduğunu söyledi.

Siyasilerin bu seçimde etkili olduğunu ima etti.

Ayrıca UEFA ile sürtüşme yöntemi seçileceğini de söyledi.

Kötü günler yakın...

Bir şey olmaz. Başkan ve yönetim bu işleri buradaki herkezden daha iyi bilir ve yönetir. Eleştirirken hakarete varan cümleler kullanmayın. sınav zamanlarınız falan geliyordur. Derslerinize yoğunlaşın. Ailelerinizle yoksa harçlık konusunda sorunlar yaşarsınız.

Genclere vermek istedigin ana fikir nedir? "Gencler sizin konusmaya, dusunmeye hele hele yorum yapmaya hakkiniz yok, siz bir kuzusunuz gidin derslerinize calisip bu duzene karsi melemeye devam edin" midir?

Yönetim içindeki pırlanta gibi adamları (Adnan Öztürk) küstüren, dışlayan Yönetim...

Fatih hoca gibi bi hocayı küstüren, çaresizlik içinde bırakan, camia içindeki beş kuruş etmez adamlarla muhatap eden Yönetim...

Transfer vaadi üstüne vaad verip tek kelimeyle hayal kırıklığı yaşatan Yönetim...

Şike konusunda dik durduklarını zannederken bir camianın duruşunu ayaklar altına alıp çark yapan Yönetim...

Ve bu kadar şeye rağmen hala herşeyi yönetim daha iyi bilir öyle mi? Eğer bugün bu camiada fatih hoca gibi bir can olmasaydı, tüm şu yaşananlardan dolayı hepimiz bas bas bağırıyorduk istifa istifa diye...

şu olaya bi soğukkanlılıkla baksanız burda bu kadar bağırmayacaksınız

duygularınızı değil mantığınızı kullanın

sadece birazcık mantık kullanın ve lobide oturmakla içerde oy kullanmanın pek farklı sonuçlar doğurmayacağını görün

SONUÇLAR AYNI

SONUÇLAR AYNI

SONUÇLAR AYNI

....

içinizden bunu tekrarlayın rahatlarsınız

çünkü biz bu seçimde ne yaparsak yapalım

SONUÇLAR AYNI.

SON Dakika : Galatasaray TFF seçiminde oy kullanmadı!

alın size dik durus.diyeceğim tek sey hepimize yazıklar olsun be hemen ortalığıı atese verip insanları satabiliyoruz yönetimden dik durus bekliyorsak önce kendimiz dik olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt