# Gabriel Torje - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Gabriel Torje

Sportif direktör Adnan Sezgin, ünlü menajer ve Hagi'nin yakın dostu Becali ile Kasımpaşa maçı sonrası buluştu. Perşembe günü Romanya'da yayın yapan Digispor TV'sine, “Alexe'yi bilmiyorum ancak, Hagi'nin Stancu ve Torje'yi takip ettiğini biliyorum” diyen Becali, Sezgin ile iki futbolcunun transferi için resmen pazarlık masasına oturdu.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; transferden sorumlu Adnan Sezgin, forvetteki sıkıntıyı 23 yaşındaki Stancu ile çözmek isterken, 1 saatlik pazarlıkta bu oyuncunun yanı sıra Dinamo Bükreşli Torje de masaya yatırıldı. Torje için Becali, “Torje, Romanya'da en dikkat çeken futbolcu. Elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü onu Alman kulüpleri de çok istiyor” ifadesini kullandı.

G.Saray'ın Rumen futbolunun gözde gençlerinin transferini 5 milyon Euro'ya bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Kaynak: Zürriyet

Alınabilecek Romanyalı futbolcular ;

-Dorin Goian

-Cristian Sapunaru

-Gabriel Torje

-Bogdan Stancu

-Ciprian Marica

-Adrian Mutu

Arabistan'a düşmüş oyuncudan bir daha hayır gelir mi ki? :)

FM'de olsa düşünmeden alırdım ama.

Valla keita geri gelsinmi deseler yuzde 95 taraftar ayıla bayıla gelsin der:)

Zarate gibi bir oyuncuda o taraflardan kesfedilmiş kücümsememek lazım bence hem radoi iyi topcudur bişey kaybetmemiştir bence

Dipnot: Japonya-Güneykore-İran gibi ülkelerdede gözlemci bulundurmak lazım

Kagawa--Honda-Hulk gibi adamları yakalamak lazım

Beyler Bu gece kanal a da transfer dosyası varmış nedir inandırıcılığı sizce bomba hberler varmış(:)

Sadece fikir edinin diye

[video=youtube;DVjOno4afao]https://www.youtube.com/watch?v=DVjOno4afao[/video]

Buda Rumen Semih

[video=youtube;msCFCE0Astw]https://www.youtube.com/watch?v=msCFCE0Astw[/video]

Bu Rumen´lerin icinde sadece Torje alinmali. Romanya´nin en gözde futbolcusu ve Türkiye´de Arda neyse Romanya´da da Torje odur. Digerlerini pek tutmuyorum.

Üst Alt