# Gabriel Torje - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Gabriel Torje

Cacık olmaz bu kadar ...

Youtube dan izledim maçlarını filan izlemedim ama tecrübeyle sabittir bu adamdan iş çıkmaz

Bir ara Lutu vardı 1.68 lik Romanyanın genç yeteneği diye bize gelmişti, buda ona benzemesin. Romanya dan alacaksan genç oyuncu değil pişmiş oyuncu alacaksın. Bu Romanyanın gençleri bize hiç yaramıyor..

Adam gibi topçu alsınlar ya romenlerden hagi dışında kaç tane topçu çıktı ki?Ayrıca romanya futbolunun durumu ortada

Bir ara Lutu vardı 1.68 lik Romanyanın genç yeteneği diye bize gelmişti, buda ona benzemesin. Romanya dan alacaksan genç oyuncu değil pişmiş oyuncu alacaksın. Bu Romanyanın gençleri bize hiç yaramıyor..

Filipescu ve İlie. Böyle iki adam alsak takımın çehresi değişir.

G.Saray'da Torje operasyonu başladı

Hafta içerisinde gizlice Bükreş'e giden Hagi, Dinamo Bükreş forması giyen Torje'nin menaceri Opria'yla masaya oturdu. Rumen teknik adam, aynı gün İstanbul'a döndü.

Devre arasında kadrosunu takviye edip, Türk Telekom Arena'da fırtına gibi esmeyi hedefleyen Galatasaray, dört koldan transfer harekatı başlattı.

Adnan Polat'ın transferde tek yetkili ilan ettiği Hagi, hafta içerisinde bilinmeyen bir günde gizlice ülkesine gitti. Burada, Dinamo Bükreş'in sağ kanat oyuncusu Gabriel Torje için temaslarda bulunan Rumen teknik adam, genç yıldızın menaceri Crissties Opria'yla görüştü.

Opria, Torje'nin Bayern Münih, Borussia Dortmund ve Wolfsburg tarafından takip edildiğini söylerken, "Almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Torje ocak ayında kesin olarak Romanya'dan ayrılacak" dedi.

Genç yıldızın kulübüyle 2013 yılına kadar olan mukavelesinde, istediği takdirde gitmesine izin verileceği yönünde bir madde olduğu öğrenildi.

Yapılan görüşmenin olumlu geçtiği ve Torje'nin Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığı belirtildi. Hagi, aynı gün akşam saatlerinde İstanbul'a geri döndü.

Kimdir?

Adı: Gabriel Torje

Doğum tarihi: 22.11.1989

Doğum yeri: Timişoara-Romanya

Mevkii: Sağ kanat

Oynadığı takımlar: CFR Timişoara, FC Timişoara, Dinamo Bükreş

Ben Hagi'nin yerinde olsam Rumen oyuncu getirmem.Oyuncu ilk kötü oynadığı maçta fatura Hagi'ye kesilir.

Hagi illa rumen getirilecekse bu takıma Chivu'yu getirsin. :D

hocam halk arasında şöyle bi şey var hagi rumen getirmişti yine getirecek diye ama öyle bir şey yok benim hatırladığım kadarıyla petre bratu tamas vs fatih terim döneminde alınmıştır sonrasında o takımın başına hagi geçti. öncelikle bir şunun farkında olalım hagi ye haksızlık yapılıyor böyle rumen getirecek falan

Böyle oyunculari görünce heyecanlanasim gelmiyor Stoch yüzüne. Twente'de cok iyi oynuyordu ama suanda FB'de bambaska bir oyuncu oynuyor sanki.

Torjeyi izleyen arkadaşlar çok övüyor ama özel hayatı sakatsa almayalım, bizim takıma gelen aile babası alemci oluyor, alemci gelincede jo alves oluyor.

hocam halk arasında şöyle bi şey var hagi rumen getirmişti yine getirecek diye ama öyle bir şey yok benim hatırladığım kadarıyla petre bratu tamas vs fatih terim döneminde alınmıştır sonrasında o takımın başına hagi geçti. öncelikle bir şunun farkında olalım hagi ye haksızlık yapılıyor böyle rumen getirecek falan

Biliyorum hocam, ben de yazmıştım hatta bunu. Şaka yapıyorum sadece ama gelse fena mı olur? :D

Üst Alt